Wpis z mikrobloga

@Xanthia: Wasza nienawiść do chrześcijan jest wręcz niepojęta. Ciekawe byłoby porównanie z samego tagu religia i katolicyzm w którym atakujecie KK a ludzie kościoła atakują niewierzących. A sprowadzanie słów Jezusa "miłujcie się" jako pozwalanie na mordowanie dzieci to już jest wyczyn godny debila. Braku Boga nie zastąpicie atakiem na jego wyznawców także deal with it.
@Polonus: Nie do chrześcijan. I nie nienawiść. Nazwijmy to niechęcią do religii - dowolnej - dobrej w zamierzchłych czasach, gdy ludzie byli prości i głupi, wierzyli w każdą bzdurę opowiedzianą przez szamana, kapłana czy innego pajaca, który wiedział jak wykorzystać innych do swoich celów.

Jeśli jednak żyjesz wg jakichś reguł obowiązujących w danej grupie, to fajnie byłoby się do nich stosować. Niestety większość z tak zwanych wierzących jest zwykłymi hipokrytami.
@Xanthia: Niestety większość z tak zwanych wierzących jest zwykłymi hipokrytami. hehe takie dobre argumenty to ja lubię, odpowiem podobnym tonem tyle, że prawdziwym a nie wyssanym z palca.
Nie martw się nie Ty jedna żywisz niechęć do chrześcijan i KK ( w którym de facto jesteś i tworzysz zakładając, że jesteś ochrzczona), byli też ludzie tacy jak Hitler, Stalin, Mao, Che i inni ateiści, którym nie w smak była ta wiara
@Polonus:

odpowiem podobnym tonem tyle, że prawdziwym a nie wyssanym z palca.

Czyli jeśli dobrze rozumiem masz na myśli Biblię? Bo o tym przecież rozmawiamy, o naukach Jezusa, nie wnikając, czy taki człowiek w ogóle istniał.

Nie martw się nie Ty jedna żywisz niechęć do chrześcijan i KK

Wyobraź sobie, że mam ku temu podstawy, i zaznaczam, że nie chodzi mi wyłącznie o jedną religię, ale o wszystkie.
A ponieważ zaistniała
[...] o naukach Jezusa, nie wnikając, czy taki w ogóle istniał

@Xanthia: O gurwa, ignorancja level over 9000. Możesz sobie nie wierzyć w Boskość Jezusa i inne takie rzeczy, ale już podważanie jego historyczności naprawdę jest przejawem twojego sporego niedoinformowania.

Czyli jeśli dobrze rozumiem masz na myśli Biblię? Bo o tym przecież rozmawiamy, o naukach Jezusa

Uściślijmy- Biblia, to nie tylko nauki Jezusa. Biblia, to inaczej "Słowo Boże", czyli tekst napisany
@Xanthia: Żeby rozmawiać o naukach Chrystusa trzeba coś o nich wiedzieć. Głupi obrazek który wrzucasz na którym z jednej strony są słowa o miłości a na drugiej części mającej wyszydzić chrześcijan jest mowa o sodomii i mordowaniu dzieci pod ładną nazwą świadczy o tym, że kompletnie się nie orientujesz w temacie - jak KK odnosi się do grzechu a jak do grzesznika, jak bardzo dba o życie tych którzy nie mogą
Wasza nienawiść do chrześcijan jest wręcz niepojęta. Ciekawe byłoby porównanie z samego tagu religia i katolicyzm w którym atakujecie KK a ludzie kościoła atakują niewierzących. A sprowadzanie słów Jezusa "miłujcie się" jako pozwalanie na mordowanie dzieci to już jest wyczyn godny debila. Braku Boga nie zastąpicie atakiem na jego wyznawców także deal with it.


@Polonus: dobry komentarz, pozdrawiam.
Wasza nienawiść do chrześcijan jest wręcz niepojęta.


@Polonus: Największą nienawiść to ja obserwuje ze strony wierzących, wszelkiej maści mocherow na marszach PiS, Rydzyków, Terlikowskich i całej rzeszy internetowych patryjotów co to homoseksualistów chcą w piecach palić.
Nienawiść do wszelkiej odmienności i zachowań / poglądów, które im z jakiegoś powodu nie odpowiadają.

Ja tam nie mam nic do wyznania mojego sąsiada, może sobie wieżyc w co tylko chce, nawet w makaron, ale