Wpis z mikrobloga

Poziom niektórych ludzi na Wykopie mnie po prostu obrzydza. Przeglądalem na przyklad komentarze jednego gościa i co widzę?

Jeżeli geje chcą tolerancji to niech naucza się tolerować katolików

powinno się absolutnie potępiać każdą próbę cenzurowania opinii publicznej przez pedałów

Jak ja kocham tę paranoje walki o równouprawnienia. Co chwila jakis murzyn, gej, czy kobieta płacze, że nie ma większych praw niż inni.

Mnie też razi widok dwóch liżących się facetów, tak samo jak widok emo, ludzi całych w tatuażach, z twarzami zakolczykowanymi gdzie tylko się da, zdjęcia gołych babć w internecie, zoofilia, koprofilia itp itd.... Nie oceniam takich ludzi. Niech sobie robia co im tam pasuje, ale nikt nie może mnie zmusić żebym zaakceptował to pod względem czysto estetycznym.

Po pierwsze według mnie to Kaczyńscy nawet jeżeli w niektórych sprawach się mylą to ich decyzje są wywołane prawdziwą troską o Polskę w przeciwieństwie do Tuska którego obchodzą tylko słupki w sondażach

Jaka ciemnota? Dlaczego ludziom się wmawia, ze z homoseksualizmu nie można się leczyć, a z innych dewiacji jak zoofilia czy pedofilia tak? Ludzie twierdzą, ze jest ok bo dwóch dorosłych ludzi zgadza się na to. W samym sednie sprawy to są tylko zwykłe dewiacje.

A wiecie kto to napisal?! JA!!! Iksde!
  • 53
@Ryu: Mam tego jeszcze więcej :D

Jeżeli jesteś katolikiem to próbujesz nawracać, bo u ciebie jest ten prawdziwy bóg, a inni moga pójść do piekła. Jaki ma interes ateista w zwalczaniu religii?

Nie odniosłem sie do ewentualnej prawdomówności artykułu. Rzepę uznaje jednak za o wiele bardziej prawdomówną i rzetelna gezetę od tuby propagandowej PO, czyli Wyborczej

Żyd nie czuje sie bezpiecznie w Polsce to niech nie przyjeżdża

Sam styl pisania artykułów
@Ryu: Osobiście jestem zwolennikiem surowych kar, zmniejszenia wygód do absolutnego minimum, zmuszania więźniów do pracy na swoje utrzymanie

Gdyby na przykład taki pedofil gdzieś trzymał ukryte jakies dzieck i nie chciał powiedzieć gdzie to osobiście (ABY URATOWAĆ TAKIE DZIECKO) bym mu w dupe rozżarzony pręt wsadził. Takie torturowanie więźniów czy terrorystów powinno podchodzić pod tę sama kategorię jak obrona konieczna.

Własnie dlatego, ze tak wielu ludzi "głosuje na PO żeby nie
@Ryu: Na sam koniec ABSOLUTNY HIT :D

Oglądałem dzisiaj powtórkę wywiadu w TVN24 z tym pseudopolitykiem, Palikotem

xDDDDDDDDDDDD

Nie chce mi się dziś więcej przekopywać, ale jutro wyciągnie ci jeszcze więcej kwiatków i wszystko upublicznię! :D
@Shaki:

Zacznę od ciekawostki:

żaden ze znanych mi gejów nie powiedział nigdy dobrego słowa o tych gościach


Na 99% w tamtym momencie nie znalem jeszcze nikogo o kim bym wiedzial, że jest gejem. :P

Ja tam szanuję terrorystów-samobójców bo dobrowolnie oddają życia za coś co wierzą


A ten cytat co tutaj robi? Ty byś się zglosil na ochotnika na samobójczą misję za coś w co wierzysz? Ja pewnie nie.
@Ryu: A ten cytat co tutaj robi? Ty byś się zglosil na ochotnika na samobójczą misję za coś w co wierzysz? Ja pewnie nie

Przecież ty napisałeś że ICH SZANUJESZ, w tym zdaniu nie ma "nie" :D
@Shaki: Poza Palikotem (to faktycznie hicior) już spada Ci poziom.

Własnie dlatego, ze tak wielu ludzi "głosuje na PO żeby nie zagłosować na PiS" ta nic nie robiąca, populistyczna partia ma wciąż tak wysokie poparcie.


Może nie nicnierobiąca ale ,,amen" :)

Gdyby na przykład taki pedofil...


W wypadku PEWNOŚCI nadal uważam, że są sytuacje wyjątkowe :P

Osobiście jestem zwolennikiem surowych kar...


Też mam tylko drobne poprawki. :)
@Ryu: Poziom spadł odrobinę bo szukałem teraz na szybko bo mówiłeś że idziesz spać :D Póki co to i tak zdazylem przekopac moze z 10 stron twoich komentow a masz ich ponad 200 xDDDD
@Shaki: No i to bylo bardzo niezręcznie napisane (:P) ale dalej podziwiam ludzi, którzy za swoje przekonania są gotowi zglosić się na ochotnika na śmierć. Ja nie potrafię nawet z jedzenia szynki zrezygnować i jestem jak ,,wierzący niepraktykujący" wegetarianin.
@Ryu: Btw Cholera byłeś wtedy całkiem fajnym gościem, poglądy które wyznawałeś w dużej części odzwierciedlają moje obecne :D Co to lewactwo z toba zrobilo? :D
@Shaki: ale dalej podziwiam ludzi, którzy za swoje przekonania są gotowi zglosić się na ochotnika na śmierć.

lololo chyba że to katol który nie chciał przejść na islam i go zabili, wtedy to głupek i nie ma co go szanować :P
@Shaki:

chyba że to katol który nie chciał przejść na islam i go zabili


Bo on nie musial przechodzić na islam tylko oklamać swoich porywaczy. Dla mnie to różnica.

Cholera byłeś wtedy całkiem fajnym gościem


Ty jako wojujący ateista wyśmiewający patriotów też wydawaleś się niczego sobie. Że też los chcial, że się nie zsynchronizowaliśmy.
@Ryu: Zginął za coś w co wierzył, nie ma w tym żadnej różnicy ;)

Jeszcze zdążymy się zsynchronizować, prędzej czy później znowu zrobię z Ciebie prawaka :D