Wpis z mikrobloga

@Ediwaren: Nigdy wcześniej nie miałem lustrzanki. Kupując aparat rozważałem, ale po rozeznaniu postanowiłem zakupić bezlusterkowiec, ze względu na to iż obecnie jakością zdjęć w ogóle nie odbiegają od lustrzanek, za to gabaryty i waga są nie do przecenienia jeśli chce się pójść np. w góry z aparatem ;) Ogólnie jestem bardzo zadowolony i każdemu bym polecił ten aparat. Następny wybór padnie też pewnie na sony tylko pełną klatkę. Jedyna wada to
@Maniek89: Dzięki. Zacząłem czytać recenzje i muszę przyznać, że się napaliłem na to maleństwo. I jeszcze nagrywanie filmów w FHD () Obiektywów i tak nie kolekcjonuje, więc zestaw stałka+zmiennoogniskowy by mi wystarczył. Więc jakbyś się przesiadał w najbliższych miesiącach na pełną klatkę to mógłbym odkupić tę alphę.
@Ediwaren: hehe może bedzie cięzko w to uwierzyć, ale kupiłem ten aparat w kwietniu tego roku i tak naprawdę od tego czasu dopiero bawię się fotografią;) a pełna klatka to niestety wydatek rzędu 8k więc jeszcze trochę będzie musiał poczekać ;)
Ja w podobie. Tylko na początek kupiłem budżetowe lustro, bo nie wiedziałem czy to sport dla mnie. Ale wkręciłem się i jest apetyt na więcej. Zwłaszcza że wielu fot nie zrobiłem, bo nie chciało mi się później dźwigać torby przez pół dnia ;).
BTW. Dzisiaj pogoda typowo złota :)