Wpis z mikrobloga

@zombiag
Czy też uważasz, że ta pani po prostu odważyła się powiedzieć to, co w głowie nosi większość #rozowepaski?
Hipergamia w prawie 8 punktach:
1. Wiek- ktoś bardziej doświadczony
2. Ambitny, rozwojowy
3. Przedsiębiorczy
4. Ponadprzeciętnie/ lepiej zarabiający
5. Wychowany, a w zasadzie to opiekuńczy i przywiązany, okazujący uczucia; ale zaraz potem pojawia się, że ma być męski, co ma znaczyć, że ma być przeciwieństwem słowa kobiecy
6. Inteligentny/ mądrzejszy ode mnie
7. Męski- nie przejmuje się jej docinkami, tzn. że jego pewność siebie jest silniejsza od jej; umie się bronić i postawić na swoim
8. Lepiej wyglądający; przy czym można iść na kompromis na rzecz punktów poprzednich
Dorobiła sobie punkt 9, żeby ją wspierał i jej nie chciał zmieniać hehe Cóż jej po tych wszystkich cechach, jeżeli po zrobieniu jej dziecka ją zostawi z brzuchem na pastwę losu, dlatego kobiety też chcą zaangażowania.

Sporo jest przy tym racjonalizacji i dorabiania teorii, robienia głupich generalizacji jak np. ta własna firma, no ale w końcu punkt 6 ( ͡º ͜ʖ͡º) Przy okazji zauważyła, że modnie, starannie wypielęgnowana broda czy wykopowo pojmowana #modameska często idzie w parze z brakiem męskości. Na koniec sama sobie zaprzecza, że wolałaby faceta, który jest metroseksualny #logikarozowychpaskow Co ciekawe, kobiety często wolą facetów zachowujących się trochę kobieco, ale nie ciot.

Pomijając już wszelki bzdury i odróżnienie tzw. wartości deklarowanych od centralnych (czy po prostu rzeczywistych), to jest najogólniej lista tego, na co kobiety instynktownie reagują. I zrobiła facetom przysługę, że im o tym mówi, a #przegrywy się oburzają.

To wszystko są tylko marzenia, deklaracje i racjonalizacje, a na koniec i tak się pewnie skończy na tym: https://www.youtube.com/watch?v=6km-dDFjnTk
KawaJimmiego - @zombiag 
Czy też uważasz, że ta pani po prostu odważyła się powiedzi...
  • 31
@KawaJimmiego: oczywiście że masz rację - ona przedstawiła wymagania większości kobiet co do faceta. Problem tylko taki, że po pierwsze tacy faceci nie chcą takich kobiet, a po drugie trzeba troszkę lepiej wyglądać żeby kogoś takiego złapać, a i na stałe to tak czy siak ciężko.

Kolejny problem w takim rozumowaniu którego ona nie ogarnia to - to, że facet chce się z Tobą przespać, niekoniecznie znaczy że chce z Tobą
@KawaJimmiego: Pozwolę sobie przekopiować swojego dzisiejszego posta na temat tej Pani, który pewnie nie dorzuci nic ciekawszego do dyskusji, ale jak już jest, no to czemu nie

Zasadniczo laska ma rację i powiedziała na głos to, co wiele kobiet chciałoby powiedzieć, tylko w obawie przed szkalowaniem się do tego nie przyznają. Kwestia tylko tego typu, że ubrała swoje myśli w koszmarne słowa ("facet MUSI", "facet MA", zamiast np. "chciałabym, aby mój
Węszę nabijanie ilości obejrzeń.

@Totus: Tej pani osobiście nie znam, ani nie mam prowizji od youtube czy tam jego reklamodawców. Zresztą to podobno jest opłacalne dopiero powyżej jakiejś wielkiej liczby odtworzeń.
@KawaJimmiego: wybacz że nie oglądałem całego tego gówna więc nie wiem co ona dokładnie mówiła, lecz tylko pobieżnie.

Puszczalstwa jej przecież nie przypisuję, gdzie tak napisałem? Po prostu jest tak, że laska może być 3/10, a jak przedyma ją chłop 9/10 to będzie myślała że to jej liga i dłuuuuuuuugo niżej nie zejdzie ;)
@Bambro: Właśnie, że często myślą odwrotnie. Znam np. sytuację, gdzie koleś miał kompleksy i myślał o braniu sterydów, a z kolei mojej koleżance bardzo się podobał, ale oceniała się za nisko, żeby myśleć na poważnie o relacji z nim.
@zombiag: Wygląd daje dużo, jednak im dłużej żyję, tym bardziej się przekonuję, że one bardziej lecą na inne cechy, z których najważniejsza jest pewność siebie- niereaktywność, bo bardzo często wynika ona ze wszystkich innych cech. Jak ktoś żyje w obfitości, to się nie będzie przejmował reakcją kobiety śmiało do niej podbijając i, o czym niewielu facetów wie, nie będzie do niej podbijał zbyt mocno, bo one zbyt mocny atak odbierają jako
Wygląd daje dużo, jednak im dłużej żyję, tym bardziej się przekonuję, że one bardziej lecą na inne cechy, z których najważniejsza jest pewność siebie


@KawaJimmiego: Ze względu na to, że mało facetów odbiera profity zainteresowania ściśle cielesnego od kobiet to i potem istnieje większościowy pogląd, że wygląd nie jest decydujący. Faktem jest, że wymagania kobiet w stosunku do potencjalnego faceta rosną w miarę jego (braku) atrakcyjności fizycznej.