Gorące dyskusje ostatnie 12h

Siedzę w pociągu babka za mną gada przez telefon i mówi :

TY ROZWIAZUJESZ KLOPOTY KTÓRE SAMA TWORZYSZ TY NA PRAWDE JESTEŚ JAK GOSPODARKA CENTRALNIE PLANOWANA

pokaż spoiler XDD

#heheszki #4konserwy #truestory

Wielka Gra to jakiś nonsens, teleturniej z wiedzy kompletnie do niczego nikomu nie potrzebnej z pytaniami typu

Prowadząca:
    - Co powiedziała hrabina Szlezwig-Holsztain cesarzowi Fryderykowi Hohenzelorowi Habsurgowi Trzeciemu gdy przypadkowo nadepnął jej na nogę w trakcie rautu w 1792 w ambasadzie Prus.
    Uczestnik teleturnieju
    - Odpowiadam na pytanie pierwsze za 25 tysięcy złotych... Hrabina powiedziała "Moja noga! Co jest do diabła?"
    Prowadząca:
    - Hm.... ja mam tutaj odpowiedź "Moja stopa! Co jest do czarta!". Myślę że możemy uznać tę odpowiedź, ale oddają głos naszemu ekspertowi.
    Ekspert w okularach jak denka z butelki:
    - No nie nie nie... proszę państwa. Nie możemy uznać tej odpowiedzi. Stopa a noga to zasadniczo dwie różne części ciała. podobnie jak diabła nie możemy uosabiać z czartem, chociaż w podanich ludowych jest to często stosowane zastępczo, ale nas obowiązują źródła naukowe.
    Uczestnik teleturnieju:
    - Przykro mi ale nie mogę się zgodzić z tą opinią. W książce biograficznej rodu Holsztein wydanej w 1893 roku jest wyraźnie napisane że Hrabina odpowiedziała "Wenn ist das Nunstück git und Slotermeyer" gdzie Slotermeyer tłumaczy się wyraźnie jako noga.
    Ekspert do Prowadzącej:
    - Czy mamy to źródło jako oficjalnie dopuszczone w tym teleturnieju?

#pasta #heheszki #wielkagra
    pokaż całość

Witamy Mireczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mała część z Was może wie, większa część pewnie nie, ale MttP nareszcie dociułało się nowej strony internetowej!

Z tej okazji robimy #rozdajo #zadarmo. Rozdajo trwa 24 godziny (czyli do jutra do ok. 12), losowanie przez mirkorandom.

A co ciekawego dla Was mamy?

1. Nagroda główna: 7-calowy winyl z singlem Iron Maiden "Twilight Zone"
    2. Płyta Luxtorpeda (CD) - "A morał tej historii taki..."
    3. Kalendarz Cassic Rock na rok 2016
    4. Koszulka firmy Fezz Audio (czerwona, z logiem)
    5. Smycz firmy Ultrasone
    6. Cztery pokadłkadki pod piwo z motywem Iron Maiden
    7. Singiel na CD sama smitha z piosenką do Bonda najnowszego ("Writing's on the Wall")
    8. Płócienna torba z logiem firmy audio Octave (kolor czarny)

Zdjęcia winyla nie ma na zdjęciu, bo nie dostaliśmy go jeszcze w czasie robienia foty, ale będzie dostarczony. mirko nam świadkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cóż Mirony w nagrodę dla nas zaglądnijcie na stronke i standardowo na nasz fanpage na Facebook'u, zostawcie może jakiegoś lajka, dajcie komcia itd. Życzymy miłego wtorku! (。◕‿‿◕。)

#mttp #muzyka #audioboners #hifi
    pokaż całość