Gorące dyskusje ostatnie 12h

polskie pomidory ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#patriotyzm

#rozdajo pizze do 40 pln z dowozem. Kto plusuje i smieszkuje temu pitca. wybiore sam, albo nie, kto to wie. Wczorajszy wpis usunalem z rozdajo z powodu:

pokaż spoiler bo tak

Zielonki tez bioro udzial niech majo dzien dziecka.

Będąc w szóstej klasie szkoły podstawowej do szaleństwa zakochałam się w Krzysiu. Krzyś miał piękną blond czuprynę niczym Leonardo Dicaprio w Titanicu, colgate smile, świetny styl, a ponadto grał w szkolnej drużynie siatkówki. Niestety był już w trzeciej gimnazjum i nie zwracał uwagi na dzieciaki mojego pokroju, zwłaszcza, że Krzyś miał dziewczynę. Z liceum. Miała długie włosy, długie nogi i piersi. Nie miałam z nią najmniejszych szans. Było mi to jednak zupełnie obojętne, bo postanowiłam, że Krzyś będzie moim mężem. Starałam się do niego zagadywać, wymieniliśmy kilka wiadomości, przeprowadziliśmy parę rozmów na gadu-gadu, uśmiechałam się do niego na przerwach - był jednak do bólu obojętny. W końcu postanowiłam podjąć ostatnią próbę zdobycia Krzysia. Zainspirowana metodami z komedii romantycznych, na jednej z przerw poszłam wspólnie z koleżankami do łazienki. Tam przedstawiłam im mój plan. Wszystkie zgodnie uznały go za genialny i zgodziły mi się pomóc w jego realizacji. Przystąpiłyśmy do działania. Wyciągnęłam z plecaka tusz do rzęs, który wcześniej podkradłam mamie. Otworzyłam go, umazałam sobie nim policzki i oczy, po czym szczoteczkę wsadziłam sobie w oko, tak by zaczęło łzawić. To był prawdziwy obraz nędzy i rozpaczy. Uznałyśmy, że jestem gotowa. Razem z moją świtą koleżanek wyszłyśmy na korytarz. Otoczyły mnie, podtrzymywały i prowadziły na wyższe piętro, pod klasę Krzysia. Gdy byłyśmy dostatecznie blisko, zaczęłam głośno lamentować, że mam złamane serce i pytać niebios czemu on mnie nie chce. Koleżanki mnie w tym czasie pocieszały i wyzywały na cały męski ród. Ludzie zaczęli się oglądać, ale Krzyś nawet nie zerknął. Był zbyt pochłonięty rozmową z chłopakami z drużyny. Moje nadzieje zostały pogrzebane. Już nigdy nie zaufałam komedii romantycznej.

#truestory #logikarozowychpaskow #wspomnienia
    pokaż całość