:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (9)

#bekazrozowychpaskow mocno

Poszedłem sobie zjeść obiad do osiedlowego baru i tak siedzę, wcinam i rozmawiam z #rozowypasek za barem, a jak dostawała zamówienie i szła na kuchnię robić, to sobie przeglądałem gorące. Za którymś razem jak wróciła z kuchni, to się pyta co tam takiego ciekawego mam w tym telefonie. Mówię, że mirko, że takie forum na wykopie, ale nie słyszała. To mówię, że taki popularny portal społecznościowy i próbując uzmysłowić jak bardzo jest popularny, to wspomniałem o tym, że już dwóch kandydatów na prezydenta robi tam swoje "debaty" z użytkownikami i będą kolejni. I tak oto rozmowa zeszła na politykę.

R - różowypaskin; J - ja

R: Na kogo będziesz głosował, na Komorowskiego?
    J: W życiu. Jest dwóch kandydatów, na których mogę zagłosować z czystym sumieniem.
    R: Jakich?
    J: Korwin i Braun.
    R: O tym drugim nie słyszałam, a Korwin to świr jest!
    J: Dlaczego?
    R: Nie słyszysz co on pieprzy za głupoty?
    J: Jakie?
    R: No przecież ciągle pieprzy coś oszołom.
    J: Co konkretnie?
    R: Kiedyś był w moim mieście i pieprzył, że urzędnikom pensje poobcina strasznie albo że mnóstwo pieniędzy przeznaczy na szpitale. Skąd niby?
    J: Niemożliwe, że tak powiedział. On akurat chce sprywatyzować służbę zdrowia.
    R: No nie wiem, może coś faktycznie pomyliłam, bo kilku ich tam gadało, ale on przecież ciągle coś pieprzy!

#logikarozowychpaskow #korwin #4konserwy
    pokaż całość

odpowiedzi (17)

Co ten Janusz (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

#pyrkon #korwin #jkm #4konserwy #heheszki #polityka

odpowiedzi (20)