:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Parę godzin temu dowiedziałem się że koleżanka z pracy która bardzo lubię,supervisorka,milf 8/10 ,ale żaden z was nie powiedziałby że to milf,matka trójki dzieci z czego jedno nie ma roku,Bezproblemowa,zawsze uśmiechnięta ma raka...
    Nie wiem jakiego bo wiadomość z trzeciej ręki i CHUJ MNIE KURWA OBCHODZI JAKIEGO!NO KURWA RAKA!! do tej pory spać nie mogę mimo że muszę wstać za 5 godzin.
    Jak to jest do kurwy nędzy!!?? Jebane patologie i skurwysyny żyją kurwa w najlepsze mnożąc swoje chore geny przy każdej sposobności i zatruwajac ta planetę swoją obecnością . Nawet teraz za oknem jakiś najebany chuj pizde drze w najlepsze i nic nie spadnie na ten jego zapijaczony łeb a normalni ludzie mają zawsze pod górę.zawsze coś.
    Albo chorują albo umierają albo żyją w nędzy albo zmagają się z takimi problemami że jedna z druga patologia by się zesrala pod siebie.
    Ten świat jest stworzony dla kurwy chuja i złodzieja. Nikogo innego.
    I jeśli ta kreatura w niebiosach w która nie wierze jednak istnieje pewnego dnia będzie się palić w piekle za to co odpierdala codziennie.
    #oswiadczenie #sadstory #wkurwienie #patologia #jebaltowszystkopies
    pokaż całość

odpowiedzi (72)

#oswiadczenie

Oświadczam iż cywilizacja w moim kubku, który zostawiłem nieumyty na 2 tygodnie, wynalazła koło.

odpowiedzi (14)

• odpowiedzi (9)