Wpis z mikrobloga

Dzień dobry Mirabelki. ()
Dziś mam dla Was mój niedawno odkryty bardzo fajny wynalazek - mydło dermatologiczne Dermaglin z zieloną glinką kambryjską.

+ cena (12/13 zł w Rossmannie)
+ wydajność (przy codziennym myciu twarzy rano i wieczorem starczy spokojnie na 3 miesiące)
+ likwiduje wypryski (100% eliminacji wągrów!)
+ wspaniale oczyszcza cerę
+ łagodzi zaczerwienienia i całkowicie redukuje te mniejsze
+ delikatnie nawilża i uelastycznia skórę twarzy (najbardziej to się czuje rano - myjesz twarz wieczorem, idziesz spać, a rano masz na twarzy dodatkową warstewkę "tłuszczu" pachnącego mydłem)
+ wygodne w użyciu, fajnie się pieni

- dziwny zapach (ja mam mieszane uczucia co do niego, raz mi się podoba, raz nie)
- po zmyciu pozostawia dziwne uczucie na twarzy, jakby ściągnięcie, ale nie do końca, które na szczęście po chwili znika
- po kilku pierwszych użyciach wszystkie wypryski wychodzą na wierzch, dopiero później znikają
- nie działa od razu, pierwsze efekty są widoczne dopiero po tygodniu/dwóch (zależy od stanu cery)

Generalnie - polecam, w moim przypadku jeszcze tydzień lub dwa i buzia będzie gładziutka jak u niemowlaka. :D
7,5/10

#mirabelkipolecajo #kosmetyki #uroda
scharlottka - Dzień dobry Mirabelki. (。◕‿‿◕。)
Dziś mam dla Was mój niedawno odkryty ...

źródło: comment_4sECkxeTgp7SJHlUg4BNlcTOUb985ckq.jpg

Pobierz
  • 164
@zupa_z_kasztana: Taka magia nie do końca, bo pierwszy tydzień to była tragedia, dobrze, że akurat byłam chora i siedziałam w domu :D bo silne oczyszczanie = wypchnięcie na wierzch wszystkich zanieczyszczeń, potem już spokój, przestały pojawiać się nowe, a te widoczne zaczęły się zmniejszać, aż w końcu poznikały. Ale to jednak długotrwały proces, to mydło ma powolne działanie. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Moja znajoma też go używa
@scharlottka: przez całe życie dawałem się nabierać na kolejne preparaty "usuwające 100% wągrów" i żaden nie działał...
Jedynie mechaniczne usuwanie (wyciskanie) daje efekty.

Jak tak nas tu zachęcasz, to UDOWODNIJ skuteczność ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Człowiek już za stary na to jest, żeby kolejny raz lecieć po jakieś mydło, po którym najprawdopodobniej skończy z łuszczącym się od przesuszenia ryjem (a takie przesuszenie skóry też potęguje wykwit wągrów).
@qqqruqq: nie mam żadnych zdjęć i nie mam zamiaru ich robić. W ogóle co, robienie zdjęć pryszczom? XD Posty pod tym tagiem nie mają nikogo zmusić do zakupu, a jedynie zachęcić do zapoznania się z produktem i jego działaniem na daną osobę. Przecież logiczne, że nawet głupi krem nivea na każdego działa trochę inaczej. Jeśli przyszedłeś tu bóldupić, to niestety źle trafiłeś.

@scharlottka: cetaphil od poltora roku - bardzo dobry tylko już mi sie skora przyzwyczaila i troche wracaja zaskorniki podskórne i jeszcze tonik do twarzy przeviw wagrom clean & clear, ale ju po kilku miesiacach slabiej dziala na poczatku rzeczywiscie wszystko usuwał ale nadal jest dobry, peelingow nie uzywam bo mam zbyt cienką skore i latwo mozna ja podrażnić
@razor535: nie wiem ziomeczku, ja mam delikatną skórę i syfy, które się na niej czasem pojawiają nie są jakieś wielkie i głęboko osadzone, więc to na pewno też sprawiło, że udało mi się ich pozbyć z pomocą tego mydełka. Musiałabym sprawdzić na moim niebieskim, ale on się broni przed takimi rzeczami, bo uważa, że to niemęskie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@wiecejnizjednozwierze: mówisz? Pamiętam, że na kolonię