Wpis z mikrobloga

Niestety ale #fallout4 to jest taki crap jakich mało, grafika kwadratowa jak #!$%@?, tekstury takie kwadraty, nie wiem, rok 2015 mamy, a grafika rodem 2005. Nie będę więcej przytaczał i porównywał do Wiedźmina, bo to obraza majestatu. Gameplayowo, wieje nudą, wszędzie pustka, przyjdzie Ci jakiś karaczan i nic, strzelaj i tyle. Nie wspomnę już o wcześniejszym dostępie do pancerza, no mega lol. Crafting, no jebnę sobie simsy, zrobię dach, co by mi nie przeciekał radioaktywnym pyłem. I ludzie w takie gówno coś wydają? Pompując w firmę #!$%@?ę? I ludzie mi tu mówią, że to ma być goty? Taki #!$%@?, a nie goty. A hype tylko dlatego, że marka jest znana..
#gry
  • 15
  • Odpowiedz
@Mordziaty1988: to cale skyrim nad ktorym tak wszyscy walili konia to jest tak nudny ze szkoda gadac

wg mnie wszystkie gry na tym silniku sa zle, jak go nie zmienia to nigdy nie zrobia dobrej gry
  • Odpowiedz
@Losowany: Wczoraj jak wrzuciłem o tym wpis, tylko bardziej wyśmiewający idiotów, którzy wydali na to gówno pieniądze to się aż #!$%@? gotowali tam XD widać, że jak człowiekowi najpierw dasz cukierka z czekoladą, potem z podróbką czekolady a na koniec z gównem to i tak będzie mu smakować, a co najlepsze będzie własną piersią zasłaniał tego cukierka z gównem XDDD beka ze zjebów
  • Odpowiedz
@rskk: Zgadzam się Morrowind to tak naprawdę szczyt ich możliwości no i ten klimat, Oblivion to straszny dla mnie crap nawet do połowy nie wytrwałem a Skyrim wątek główny zaliczyłem i do tej pory mnie nie ciągnie do gry.
  • Odpowiedz
@rskk: Przyznam się, że w Morrowinda za dużo nie grałem bo po prostu nie miałem wtedy komputera, więc może na tamte czasy był ok, ale problem w tym, że oni się zatrzymali na tamtym etapie. Teraz morowindowo-podobna gra wrażenia nie robi.
  • Odpowiedz
O kolejny raz zebranie Bethesda-specjalistow.
"O jaki to skyrim* gowniany..."
*-wstaw: oblivion, morrowind, fallouty

Owszem niektore ich gry nie byly idealne jak np Obek, ale Skyrim byl swietną grą akurat.
Pomijam juz Morrowinda ktory na tamte czasy niszczyl.
  • Odpowiedz