Wpis z mikrobloga

  • 644
Pośmieszkujcie, mircy, z mojego kumpla, jak i ja śmiecham. Na potrzeby tej historii nazwijmy go Mariusz. Mariusz jest patriotą lvl 26, postanowiił wziąć udział w Biegu Niepodległości. Niestety, cebuli z niego nie wyplenisz. Mariusz nie bylby sobą, gdyby na tym biegu nie przycebulił trochę szekli. Za pakiet startowy, wiadomo, trzeba zapłacić. Chociaż w sumienie nie trzeba, jeśli ma się lvl 75+. Mariusz ma ojca Janusza lvl 78. Już pewnie się domyślacie, że nasz bohater biegł pod imieniem i nazwiskiem taty. Mało Wam? Nasz patriota jest zaciętym biegaczem i do startu przygotowywał się na poważnie. Mariusz zajął miejscie poza podium w kat. 75+ xD Dziadek lvl 80 #!$%@?ł go na całą minute, szacunek dla niego. Ciekawe jakie to uczucie mieć świadomość, że dziadki mają lepszą kondycję fizyczną od ciebie.
Mariusz w sobote ma imininy? Podpowiedzcie jaki mu prezent kupić. doppelhertz? Zapas pampersów dla nabrania rozpędu?

#biegniepodleglosci #bieganie #cebuladeals #heheszki #januszebiznesu
  • 28
  • Odpowiedz
@Krachu: @paziu: Imieniny obchodzą: Agata, Wawrzyniec oraz Agrypin, Agryppa, Antyd, Damian, Elżbieta, Filomen, Hipacy, Jan, Józef, Jukund, Klementyn, Kosma, Laurenty, Lewin, Mikołaj, Serapion, Stefan, Ścibor, Ścibora, Świecław, Teodot, Wszerad ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Krachu: tu się nie ma co śmiać (). Myślę, że w kat 60 większość wykopków nie zalapala by się na podium na większości biegów od 10k do maratonu.
  • Odpowiedz