:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

W odpowiedzi na nową politykę Facebooka informuję, że kiedyś jeszcze w gimbazie był taki Michał co zawsze był przygotowany na lekcje, zawsze miał zadania domowe, dobrze się uczył itp. Pewnego dnia pojechałem na rower i koło Biedronki jak chciałem przejechać na drugą stronę ulicy(jechałem po ścieżce rowerowej przy chodniku) patrzę na prawo- nic nie jedzie, na lewo też no to jadę, a że światło miałem zielone to niczego się nie bałem i później jeszcze przez park jechałem i w końcu do domu.
    #heheszki #humor
    pokaż całość

odpowiedzi (8)

W sumie takie #coolstory mi się przypomniało

Parę lat temu będąc gdzieś na wakacjach złapałem kleszcza, odkryłem go biorąc prysznic, kleszcz był gdzieś w okolicy nerek na plecach, wyczułem go pod palcami ale nie widziałem co to, zacząłem drapać i wyrwałem, patrzę ma główkę więc spoko, wrzuciłem skurwysyna do kibla i zapomniałem o sprawie.

Około miesiąc później znów biorąc prysznic tym razem w domu przed lustrem zauważyłem na plecach dziwną czerwoną pręgę. Trochę strachłem ale jakoś skojarzyłem to z tym kleszczem, pogadałem z mamą i ustaliliśmy że to może być przyczyna. No to myślę sobie biegiem do lekarza ( gówniarz byłem to się bałem że to coś poważnego ) a tak się złożyło, że akurat moja siostra miała wizytę u lekarza rodzinnego za ~1h więc ustaliłem z nią że wejdziemy do lekarza razem żeby to zobaczył i powiedział co dalej.

I tu następuje historia docelowa

Wchodzę z (S)iorą do (L)ekarza mówią wprost o co chodzi

Na co moja siostra wypala

(S) - hehe pewnie choroba weneryczna

ja palę buraka ale

(L) - No tak tak weneryczna

Myślę kurde pszypał, no i rachunek sumienia w głowie co i jak, kiedy z kim.

(L) - Musi Pan powiadomić koleżankę bo musicie się leczyć razem

Ja czerwony jak burak, jeszcze siostra obok no i wstyd

Ja na to - Ale panie doktorze ja nie wiem naprawdę. Ale zachowałem trzeźwość umysłu i pytam

- Panie doktorze ale jak to przecież mam to na plecach a choroba weneryczna no to wie pan chyba jest "tam"

(L) - Proszę Pana to jest rumień wędrowny i on wędruje a Panu zawędrował na plecy

Se myśle kurwa no tak wędrowny to wędruje i łykałem jak młody pelikan wszystko. Spuściłem głowę zawstydzony czekam na dalsze instrukcje a lekarz śmieszek poza kontrolo mówi

pokaż spoiler He heh żartowałem ma Pan boreliozę

super żart kurwa " nie ma pan raka ma pan guza mózgu" ale po latach szanuje go za ten trolling

#coolstory #truestory #takbylo
    pokaż całość

odpowiedzi (11)

W nawiazaniu do samobojstwa FriQ

Dostalem juz propozycje trumny i nagrobku dla @FriQ od firmy pogrzebowej w Szczecinie (ten XXI wiek!) ale koszty transportu i calej imprezy sa strasznie wysokie (a jego kasa i ruchomości na Bali coś nie chcą się znaleźć), rozwazamy z rodzina mojego przyjaciela jakies tradycyjne rozwiazanie tu na Bali... bede pisac jak cos wiecej bedzie wiadomo.

#feuernabali #friqnabali #usuwajo #banujo #pasta #pokazmorde #pokaztrupa
    pokaż całość

odpowiedzi (17)