Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Jest na wykopie taki tag jak #zebrajo? Bo ja właśnie, wyjątkowo trochę będę #zebrajo. I tak, czuję się z tym bardzo głupio. Cześć, jestem Dark Archon, moje materiały na temat gier wideo trafiają czasem na stronę główną Wykopu i ponoć są całkiem fajne.
  Cóż, chciałbym, żeby były jeszcze fajniejsze, ale to niestety kosztuje. Stąd moja prośba:

  Pracuję nad nowym cyklem filmów Time Warp na temat retro sprzętu Nintendo. Chcę oczywiście, żeby wszystko było picuś glancuś, więc próbuję skompletować możliwie najwięcej najważniejszych akcesoriów. Niedawno udało się zebrać cebuliony na Famicoma z Disk Systemem, dzięki czemu materiały mogą dojść do skutku, ale do pełni szczęścia brakuje nam jeszcze robota ROB-a i Virtual Boya.

  Będę szczery: nie są to gadżety KONIECZNE do materiału. Niezależnie od tego czy uda się je kupić, materiały powstaną. Ale możliwość sfilmowania ich w akcji na pewno uatrakcyjniłaby filmy + mógłbym je potem dodać do naszego raczkującego Muzeum Gier wraz z fotografią 360.

  Jeśli jednak jest jakiś Mirek, który śmierdzi groszem i chciałby się dorzucić do tej akcji, zachęcam: https://zrzutka.pl/maw62g

  Jeśli chciałbyś pomóc, a nie masz eurogąbek, zostaw plusa, może zobaczy to jakiś Rockefeller. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Wszyscy wpłacający, którzy zostawią (kulturalny) komentarz zostaną uwiecznieni w ramach podziękowań w napisach końcowych materiałów w którym wykorzystany zostanie robot.

  **Jeśli czyta to jakaś firma, która chciałaby zrobić biznes (np. zasponsorować materiał?) i po prostu kupić nam robota i/lub VB w zamian za logo sponsora przed filmem - też chętnie dogadam się na privku, a potem zwrócę wpłacone środki reszcie. Patrzę na przykład na was @naprawalaptopow i @FaktyTVN - szczególnie tym drugim przydałoby się trochę dobrego PR-u ( ͡° ͜ʖ ͡°) **

  Jeśli uda się zebrać środki na ROB-a, ruszę z ostatnią zbiórką na Virtual Boya. Jeśli nie, to dam sobie spokój i zamiast naciągać ludzi wezmę się do nieuczciwej roboty (czyli kręcenia filmów). Jeśli zbiórka się nie powiedzie, zwrócę wpłacającym wpłaty (PS. to chyba nie zadziała dla wpłat anonimowych). Słowo harcerza.

  #arhneu #retro #nintendo #rob
  pokaż całość

  odpowiedzi (93)

 • avatar

  Kto pamięta daje plusa :)
  #pegasus #gimbynieznajo #dawneczasy #heheszki

  odpowiedzi (21)

 • avatar

  Liroy w TVN24:

  Ilu w Polsce jest posłów?
  - Nie wiem

  Kto jest Marszałkiem Sejmu?
  - Nie mam pojęcia

  Kto ma inicjatywę ustawodawczą?
  - My będziemy mieli, hehe.


  Panie Kukiz, serio? To jest kandydat na posła i „nowa jakość”? Chyba go ten psychiatra zapomniał sprawdzić

  #kukiz #liroy #wybory pokaż całość

  odpowiedzi (24)