Wpis z mikrobloga

No ELO CS'owe świry!
Nawiązując do tego wpisu, oraz do tego wpisu które zrobiłem tydzień temu, stwierdzam, że możemy zacząć grupowe zapisy do turnieju. Ci co chcieli założyć team to już to zrobili, a ci którzy jeszcze nie to macie czas do momentu, aż zapisze się wymagana liczba drużyn.
Postaram się wszystko czytelnie wypunktować.

WAŻNE
Jeżeli szukacie kogoś do teamu, napiszcie pod tagiem #mirkogsturniej, lub skorzystajcie z naszego składu grupy w którym mamy sporo osób! (musisz być w grupie aby go zobaczyć)

I. Informacje Ogólne
Zastrzegam sobie prawo to zmiany "regulaminu" w każdym momencie turnieju.
Administratorzy turnieju: @moreover, @Mozart07, @tapczan100
Aby się zapisać drużynę do turnieju, jedna z osób będąca w drużynie pisze do mnie wiadomość na PW, w której musi podać nazwę drużyny, nicki na wykopie, link do steama, steam ID, oraz rangę w grze.
Przykładowo:
Nazwa drużyny: MIRKO
1) @moreover (szeryf, http://steamcommunity.com/profiles/76561198091784373/, STEAM_0:1:6575932)
2) @Litu (itd...)
3) @Mozart07 (itd...)
4) @Navari (itd...)
5) @hopin8krzys (itd...)
Aby sprawdzić swoje steam ID, skorzystaj z tej strony
Aby sprawdzić swój link do steama, kliknij prawym na swoim profilu
Jest to turniej grupy MirkoGamingSquad, jeżeli chcesz zagrać w turnieju musisz być w grupie. Aby do niej dołączyć, napisz pod tagiem #mirkogamingsquad, oraz zaobserwuj tag #mirkogs

II. System rozgrywek
Rozgrywki będą odbywać się na naszym prywatnym serwerze przeznaczonym do tego turnieju.
W turnieju obowiązuje system pucharowy. Tylko wygrana drużyna przechodzi dalej, przy czym przegrana odpada z turnieju.
Adres IP serwera dostaniecie przed rozgrywką, przed meczem każdy z drużyny zostanie zawołany na wykopie.
Wszystkie mecze są rozgrywane na zasadach BO 1, półfinały i finał na zasadach BO 3
Mapy, które możecie wybrać to: Dust II, Inferno, Mirage, Cache, Train, Overpass, Cobblestone.
Mapy są wybierane na zasadzie veto. Jedna z drużyn zaczyna "banować" (wyrzucać z listy) dane mapy. Gramy te mapy które zostaną ostatnie (w przypadku BO1 ostatnia, w przypadku BO3 dwie ostatnie, chyba że będzie 1:1 no to 3 ostatnie mapy)
O wyborze strony (T / CT) decyduje wygrana runda nożowa.
Po zapisaniu się wszystkich drużyn będzie dostępna drabinka meczów. Link do niej podam wkrótce.

III. Terminy meczów
Terminy ustalam ja, jeżeli komuś nie odpowiada termin spotkania to niech napisze do mnie na PW, wszystko da się zmienić :)
O terminach meczu dowiecie się ode mnie, zostaniecie zawołani na wykopie, gdy wyznaczę termin.

IV. Nagrody
Niestety nie ma nagród, gramy 4fun. Miały być nagrody, ale niektórzy wycofali się z podarowania mi przedmiotów. Może w przyszłości, jak będę miał więcej czasu na ogarnięcie wszystkiego.

V. Inne
Większość meczy będzie stremowana na naszym kanale twitch. Dodatkowo w miarę możliwości będzie komentował je nasz śmieszek @Mozart07 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wszystkie informacje odnośnie turnieju będą dostępne pod tagiem #mirkogsturniej, można zaobserwować tag.
Turniej rozpocznie się po zapisaniu się odpowiedniej ilości drużyn. Zapisujcie się szybko, liczba drużyn jest ograniczona!

PS. Na pewno o czymś zapomniałem, pytajcie pod tym wpisem.

#csgo
  • 65
@moreover: jeżeli chodzi o nagrody, to nie można byłoby po prostu zebrać po jeden klucz albo jeden ak redline ft wpisowego od wszystkich teamów i rozdać wygranym pulę?

Taka luźna propozycja, ja i tak nie będe brał udziału;)