Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #zegarkiboners #zegarki

  klasyka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 • avatar

  Co się odjebało to ja nawet nie...
  Pracuje w #mcdonalds przy kasie. Obsługiwałem dziś #rozowypasek na oko 36 lvl która była na etapie pośrednim pomiędzy #karyna a Grażyną. Różowy zamówił 2 cheesburgery, duże fryki i dużą colę z lodem. Policzyłem jej, wziąłem pieniądze i różowy otrzymał swoje zamówienie. Wydawałoby się, że na tym koniec.
  Za pięć minut karyna wraca z grymasem niesmaku na ustach, wbija się w kolejkę i mówi do mnie:
  "Dlaczego dostałam colę z lodem na górze"?
  Ja wtf.jpg ale odpowiedziałem: "Boo chciała pani colę z lodem"?
  U karyny pojawiły się kurwiki w oczach i z mordą do mnie: "ALE NIE CHCIAŁEM LODU NA GÓRZE!"
  Mnie kompletnie zamurowało. Przez chwilę patrzyłem się na wkurwioną karynę z niemądrą miną i mówię do niej: "Proszę pani, ale lód ma mniejszą gęstość od wody i zawsze będzie pływał. Powinna to pani wiedzieć z zajęć z fizyki."
  Nigdy jeszcze nie wiedziałem człowieka który jednocześnie chce mi wyjebać, uciec, napluć w twarz i zapaść się pod ziemie.
  Karynie gały wyszły z orbit. Tak wydarła na mnie japę, że aż podskoczyłem: "TY GNOJU JEBANY! JA MAM LICENCJAT Z ZARZĄDZANIA! CHCE ROZMAWIAĆ Z KIEROWNIKIEM!"
  Przyszedł kierownik, zapytał się o co chodzi. Karyna powiedziała, że (sic!) ją nawyzywałem od imbecylek i idiotek oraz że źle ją obsłużyłem. Ja zgodnie z prawdą powiedziałem o coli. Kierownik popatrzył dziwnym wzrokiem to na mnie to na karynę, wzruszył ramionami i powiedział, że nic nie da się zrobić w takiej sytuacji.
  Karyna dostała takiego buraka na twarzy, odwróciła się na pięcie i spierdoliła.

  Cały dzień z tego gniję. XD

  #feels #truestory #pasta
  pokaż całość

 • avatar

  Śmiechłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #heheszki #logikarozowychpaskow