:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Miśki. Tak jak obiecałem wracam z opisaną historią portalu, o którym wczoraj wspomniałem. Powiem szczerze, że nie spodziewałem się takiego zainteresowania.

Zanim przejdę do rzeczy chce coś napisać. Czytałem wczoraj przez prawie cały dzień komentarze pod moim wpisem i powiem szczerze, że takiego bólu dupy jak u niektórych to najsilniejsza maść nie zaleczy. Zarzucało mi się, że jestem kłamcą, atencyjną dziwką, itd.. ale przecież ja tylko wykorzystałem najprostszą ze sztuczek marketingowych, aby przyciągnąć Waszą uwagę- zbudowałem napięcie. Sprawiłem, żebyście byli zainteresowani. Na tym mi zależało. Nie będę ukrywał, że jest to poniekąd reklama dla mojego bloga, gdzie zostawię swoją wiedzę i doświadczenie na temat rozwoju osobistego oraz marketingu internetowego.

Dlatego zakładam tak #pamietniklenia pod którym będę publikował nowe wpisy na blogu. Myślę, że warto będzie śledzić, bo będzie można dowiedzieć się ciekawych rzeczy, ale teraz nie będę więcej zdradzać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziękuję za Wasze zaufanie i zapraszam na www.pamietniklenia.pl, gdzie zamieściłem zapowiedzianą historię.

P.S. Jak macie jakieś pytania dotyczące opisanej przeze mnie historii zostawcie komentarz pod wpisem. Ja to wszystko pozbieram i wolnej chwili na każde odpowiem

A teraz życzcie mi powodzenia w wołaniu wszystkich (╥﹏╥)
    pokaż całość

odpowiedzi (306)

Kurwa mirki
    Zakochałem sie po uszy w koleżance z pracy
    Bardzo dużo rozmawiamy, złapaliśmy naprawde świetny kontakt
    Tylko że
    Ona ma chłopaka
    Ja mam dziewczne

Nie no super uczucie, polecam, 2/10
    #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski

odpowiedzi (85)

• odpowiedzi (40)