Gorące dyskusje ostatnie 12h

Witamy w średniowieczu 2.0. Katotaliban niech się stanie.
    #oswiadczenie #polityka

odpowiedzi (53)

Od rana moja tablica jest zalewana przez syty, cudowny BUL tyłka wszystkich młodych, wykształconych i z wielkich ośrodków, którzy sądzą, że wygrana Dudy spowoduje, że za miesiąc będziemy w stanie wojny z Rosją, wprowadzi się karę śmierci za niechodzenie do kościoła i skoczymy o 500 lat w tył w rozwoju technologicznym. Prymas będzie królem Polski, a ZUS wzrośnie do 3000zł miesięcznie.

Fanem Dudy nie jestem, ba, w drugiej turze nie miałem przyjemności zagłosować. Ale każdemu, kto obiecywał emigrację po przegranej Bronka oferuję podwózkę na lotnisko i pomachanie chusteczką na pożegnanie. Oferty proszę wysyłać na priv.

Świadomość, że pan Gajowy po 5-ciu latach swojego szogunatu zniknie z ekranów telewizorów, przestanie dawać nam bul i odbierać nadziejię na normalne państwo, wchodzić na krzesła, puszczać bąki, podnosić podatki i wiek emerytalny i świat wreszcie o nim zapomni, powoduje, że nawet poniedziałkowe szykowanie do pracy odbywa się z nieco większym entuzjazmem.

Dla samej przyjemności czytania tych wszystkich buldupiących wypocin, dziękuję ci, narodzie i wyborco, który to czytasz. Odwaliłeś kawał dobrej roboty :3 #polityka
    pokaż całość

odpowiedzi (43)

#wybory #andrzejduda
    Nie jest dobrze w Krakowie, na fali zwycięstwa wyrywkowo działacze PiSu wyciągają ludzi z mieszkań i pod bronią prowadzą do kościołów
    mam informacje też o kilku zjedzonych dzieciach ale niepotwierdzone #polityka

odpowiedzi (19)