Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Stało się: Izrael stworzył swój własny program kosmiczny. No i polecieli ci dzielni astronauci w swej koszernej rakiecie. Nowoczesna technologia, lecą niebywale szybko, mijają kolejne planety, gwiazdy, czasem zdarzy się jakaś mgławica... W pewnym momencie są już tak daleko, że pojawiają się masy antymaterii. Nic to, lecą dalej, mijając antygalaktyki, antygwiazdy... Patrzą- antyplaneta. Lądujemy- pada decyzja. I wylądowali na antypolanie. Rozglądają się, a na skraju antypolany, pod antylasem stoi sobie antydomek. Antydym leci z antykomina, pewnie zamieszkany. Podchodzą blizej, zaglądają przez antyokno- pustka. Chwytają antyklamkę, otwierają antydrzwi, a w antysalonie, przy antystole siedzą antysemici. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #heheszki #pasta
  pokaż całość

  odpowiedzi (1)

 • avatar

  To to wzruszające, że na Śląsku groby wrogów są traktowane z szacunkiem, a lokalna społeczność o nie dba. Niestety nigdzie w pobliżu nie dało się kupić znicza :|
  #slask #neuropa

  odpowiedzi (32)

 • avatar

  Mirki, pomóżcie! Ja lvl 21, ona lvl 19, niestety zalałem formę. Dla niekumatych: moja dziewczyna zaszła w ciążę. Kurwa nie wiem, co mam teraz zrobić... Perspektyw na wychowanie bękarta żadnych, dlatego namawiam ją na przerwanie ciąży. Czuję się jak gówno, ale jak ją do tego namówić?
  #rozowepaski #zwiazki #kiciochpyta

  odpowiedzi (67)