Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mirki, co mój #rozowypasek ostatnio odjebał..
  W samochodzie jakiś czas temu przetarł się przewód od prędkościomierza i od tamtej pory go nie wymieniam, bo przy okazji zepsutego prędkościomierza, nie działa też licznik przejechanych kilometrów :)
  Jedziemy sobie z #rozowypasek do Zwardonia i na wysokości Skoczowa z krzaków celuje do nas #policja. Trochę zwolniłem, na co żona do mnie z pełną powagą
  - i na chuj hamujesz, przecież i tak im pokaże że jedziemy 0 km/h
  .
  Jak by ktoś nie załapał żona przez 30 lat była święcie przekonana, że na suszarce widać prędkość z prędkościomierza - no bo niby kurwa skąd?
  #heheszki #takaprawda
  pokaż całość

  odpowiedzi (25)

 • avatar

  Ten, kto wymyślił, że świetnym sposobem na karmienie małych ludzi będzie władanie im do dzioba co najmniej osiem razy na dobę jednej z najwrażliwszych części kobiecego ciała spieprzył sprawę i się z grzybem na łby pozamieniał.

  Kolejny szowinistyczny idiota z WHO stwierdził "a, niech baby się dwa lata z tym męczą".

  Dla mnie to droga przez mękę i radość porównywalna do przymusowego biegu po żyletkach.

  #gorzkiezale #dzieci #bolijakskurwysyn
  pokaż całość

  odpowiedzi (112)

 • avatar

  Jest rok 1989. W jakimś sklepie z zabawkami w Filadelfii młody Richard Linklater poznaje dziewczynę, Amy Lehrhaupt. Amy promienieje pozytywną energią, jest błyskotliwa i zabawna. Idą na długi nocny spacer, rozmawiają o kinie, nauce, żartują, flirtują. Trwa to od północy do szóstej rano. W pewnym momencie, zauroczony intymnością całego doświadczenia, Linklater oznajmia, że nakręci o tym kiedyś film. Zapewne mają z tego ubaw.

  Sześć lat później powstaje "Przed wschodem słońca". Richard nigdy więcej nie widział się już z Amy, cicho liczy więc na to, że dziewczyna pojawi się na premierze filmu. Sztuka imituje życie, życie wchodzi w interakcję ze sztuką. Udaje się na specjalny pokaz do Filadelfii, wypatruje Amy również na seansie w Nowym Jorku. Nic. Dziewczyna niejako znowu inspiruje go, w kolejnym filmie, "Przed zachodem słońca", Jesse przylatuje do Paryża, żeby promować książkę opowiadającą o pamiętnej nocy w Wiedniu. Na spotkaniu z autorem pojawia się Celine, spełniając niezrealizowane marzenie reżysera, który nigdy nie otrzymał swojego spotkania po latach z Amy.

  Kilka lat później, w roku 2010, odkrył dlaczego. 16 lat wcześniej, trzy miesiące przed pierwszym klapsem na planie "Przed wschodem słońca", dziewczyna zginęła w wypadku motocyklowym. Życie nie poczekało na sztukę.

  #wejscieodzakrystii #ciekawostkifilmowe #film #filmy #feels
  pokaż całość

  odpowiedzi (28)