:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Przypomniało mi się takie #coolstory z przed kilku lat. Mamy od ponad 30 lat zakład masarski, który założył mój tata. Zaraz po szkole tata zaczął pracę w tzw. Zakładach Mięsnych i przez kilkanaście lat pracy zdążył poznać wielu ludzi z branży.
    Czas płynął, zmieniali się lekarze którzy nadzorowali nasz zakład, aż w końcu kiedyś (ok 2005)r przyszła na kontrolę bardzo młoda i niedoświadczona Pani doktor. Jak się domyślacie kobieta niemal świeżo po studiach zaczęła się czepiać wszystkiego, każdej pierdoły. Tata, człowiek bardzo spokojny dopóki się nie zdenerwował wyprosił ją z zakładu. Na drugi dzień dzwonek do bramy, tata otwiera a tam znowu Pani doktor oznajmia: Dzieńdobry Panu przyjechałam na kontrolę razem z lekarzem wojewódzkim. Wtem mężczyzna za nią odwraca się i mówi:

pokaż spoiler No cześć Bogdan.
    pokaż całość

odpowiedzi (19)

• odpowiedzi (5)

Moderacjo, dumni wy z siebie jesteście? Kasowaliście wpisy z gorących @powodzenia a teraz postanowił on przez to targnąć się na swoje życie. Leży teraz w szpitalu gdzie czeka na przeszczep krtani, w którą wbił sobie szpikulec od lodu.

#moderacjacontent

odpowiedzi (10)