Wpis z mikrobloga

@Czajna_Seczen: Kończę na dziś tak czy siak, ale może być mniej. Sam wolałbym raczej zostawić cytaty i jakieś krótkie notki robić, ale w większej mierze nikt nie czyta, więc raczej pojedyncze zdjęcia są dobrym wyborem. Plus jestem przez chwilę na kompie i mnie nie ma, więc muszę to upchnąć w miarę sprawnie. Flood w pewnym sensie jest równy z jakąś korzyścią albo formą reklamy - mi nikt za to nie płaci
Flood w pewnym sensie jest równy z jakąś korzyścią albo formą reklamy - mi nikt za to nie płaci


@myrmekochoria: Wtedy byłby spam. ;) I w najmniejszym stopniu Ci tego nie zarzucam. Rozumiem, że po prostu się tym interesujesz i bardzo sobie cenię, to co robisz (zwłaszcza te dłuższe notki), po prostu jest tego naprawdę dużo. Może warto robić np. tak jak np. @likk w #porannaporcja? :) Niekoniecznie nawet ograniczać
@myrmekochoria: Zdjęcia naprawdę robią wrażenie, ale śmiało wstawiaj też notki i cytaty. Nie wydaje mi się żeby aż tak mało osób je czytało bo są zazwyczaj mega ciekawe. Nawet ja, który nie jestem za bardzo into english staram się tłumaczyć na google niezrozumiałe zwroty żeby chociaż mieć zarys o czym cytat mówi.