Wpis z mikrobloga

Postanowiłem, że napiszę krótką #chinskarecka

Kupiłem sobie jakiś czas temu #projektor z #aliexpress (taki sam jak pod tagiem #kinocebulowe zamieścił inny user) firmy Unic
o taki:
http://www.aliexpress.com/item/2015-Newest-Original-UNIC-UC40-Mini-Pico-portable-3D-Projector-HDMI-Home-Theater-beamer-multimedia-proyector/32431917176.html
Zabuliem 68$ a teraz widzę, że jest tańszy i kosztuje 66$ - #cebulamotzno

Oglądałem na nim już kilka filmów i jest spoko. Mi się podoba jak za tą cenę - i właściwie wszystkie wady usprawiedliwiam w ten sposób ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zacznę właśnie od wad. Wentylator działa głośno, ALE nie przeszkadza gdy da się troszkę głośniej głośniki - wada zniwelowana.
Najgorsze jest skupienie obrazu i jego ostrość. Projektor stoi ok 3 metry od ściany na którą rzucam obraz. Jako tako ostrość łapię na środku, ale po rogach obraz jest już bardziej rozmyty - nie wiem czy to problem mojej sztuki, czy wszystkie tak mają - zobaczcie fotkę z tekstem.

Jego jasność i odworowanie kolorów oceniam jako poprawne. W nocy widać elegancko, w dzień kiepsko. Nie mam ciemni w pokoju, tylko niebieską roletę i przy świecącym słońcu na dworze nie widać nic.

Logo Unic w rogu nie przeszkadza mi w niczym, nie zauważam go wcale.

Trochę problem jest z ostrością -

Plusy?
To projektor, więc filmy oglądam w końcu jak w kinie(w nocy oczywiście)
Ma wyjście na głośniki i gdy podłączyłem zestaw 2.1 Creative(na jednego jacka) to bra bardzo fajnie. Jedna rzecz z głośnikami kiepska jest taka, że po ich podłączeniu grają bardzo doobrze, ale nie wyłącza się głośnik w projektorze i też cały czas gra. Nie przeszkadza mi to w sumie bo daje wyższe tony :D

System obsługuje nośniki pamięci (pendrive, dyski, karty pamięci) i z nich filmy i obrazy w popularnych formatach.
Soft ogólnie bardzo dobry, intuicyjny, prosty, funkcjonalny - czego chcieć więcej?

Ma wejścia AV i HDMI - przez to używam go podłączonego do komputera.

Projektor stoi ok 2,6 m od ściany, a obraz ma ok 102 cale przekątnej.

Polecam urządzenie bo nie jest drogie a spełnia domowe wymagania(przynajmniej moje).

Zaraz postaram się dorzucić krótki filmik na którym będzie można posłuchać jak działa to chińskie urządzonko

#zakupyzchin #itemyzchin #unic #cebula #chinskiecuda
gumis112211 - Postanowiłem, że napiszę krótką #chinskarecka

Kupiłem sobie jakiś cz...

źródło: comment_tOAjsZPq6N9ZgQm7lsZDO73MTsD2AFUx.jpg

Pobierz
  • 44
Czy to prawda że da się wyłączyć to logo (watermark), jeśli obraz leci z zewnętrznego źródła np komputera i na pilocie klikniemy guzik o nazwie "Picture" czy coś takiego?
@qtong: sprawdzę jutro pod wieczór - przypomnij mi tutaj proszę :)

@ver20: E tam ryzyko, jak okaże się, że to badziew to dispute i zwrot kasy jako nie to co powinno być. Ale tak to może i ja bym wziął jeszcze jeden i jakiemuś znajomemu sprzedał z zyskiem w postaci flaszki :)
Jeżeli to real photos to wygląda identycznie(razem z pudełkiem i pakowaniem) jak mój

/////
Oglądałem na nim film