Wpis z mikrobloga

a ja to #dzieciakzmonu curwa zazdroszczę. Chłopak ma dwadzieścia lat, całe życie przed sobą, a w CV może sobie wpisać doradca Ministra Obrony Narodowej. #!$%@?, że pewnie będzie panu Macierewiczowi justował tekst albo prowadził jakiś guwnoprofil - początek kariery ma zajebisty. Dla większości dwudziestolatków najbardziej ambitną robotą jaką mają jest ta którą dostali od Krwawego Barona w Wiedźminie 3.
Zazdroszczę też bo praca z panem Antonim Macierewiczem musi być turbospoko.
  • 16
@marianbaczal: No nie wiem marianbaczel. Prawdziwy człowiek prawicy powninien szanować pracę i w pracy upatrywać możliwości rozwoju oraz radości. Praca powinna być dla niego ziarrem, które trzeba zasiać i potem zebrać. Kiedy człowiek prawicy zbierze wystarczająco dużo plonów to potem może zaorać zasiać i zebrać i znowu zaorać, bo kierowany doświadczeniem wie co i jak. Wtedy zaczyna się czas doradzania, kierowania.
Człowiek prawicy nie idzie na skróty. Nie dziedziczy swojego pola
@pierniki_mojej_babci: ale pieprzysz głupoty, już to widzę jak jako 20 latek nie przyjąłbyś takiej oferty co mogłaby odmienić zupełnie twoje życie, wolałbym być doradcą MON niż studiować jakiś gówno kierunek albo pracować na kasie w Tesco. Niektórzy po prostu mają szczęście i na tym też po trochu polega prawica a to lewica chciałaby aby każdy był równy
@pierniki_mojej_babci: Nieprawda. Wykazujesz lewackie myślenie. Nie obraź się. Po prostu lata bombardowania Cię takimi myślami sprawiły, że mylisz dobro ze złem. Otóż, jak mawia Janusz Mikke herbu Korwin, lider partii KORWiN, na swoich spotkaniach, nie należy skupiać się na ludziach pracy, ale na ludziach PO pracy. Dzieciak ma ładne CV, będzie miał lepszą pracę na starcie, będzie mógł realizować swoje pasje i osiągać szczyty marzeń. I to należy szanować, do tego