Wpis z mikrobloga

Dziś mały prezent marzeń od nas: proste #rozdajo #zadarmo

Konto #tidal Premium (coś a'la #spotify) za darmo na 2 lata.

Konto uruchamiane w ramach promocji PLAY. Normalnie kosztuje 20cbl miesięcznie więc jest warte jakieś 480zł.

Właściciela konta wylosujemy za pomocą mirkorandom wśród plusujących. Losowanie dziś o 16.00

A dla całej reszty kod rabatowy TIDAL na 30PLN na dowolny zakup powyżej 100zł na rwd.PrezentMarzen.com. Ważny tylko dziś.
  • 39
kod rabatowy TIDAL na 30PLN na dowolny zakup powyżej 100zł na rwd.PrezentMarzen.com


@PrezentMarzen: Nie do końca łapię. Chodzi o to, że jak wykupię Tidala to mam u Was rabat 30zł? Czy jeśli u Was wezmę za ponad 100zł to dajecie upust 30zł na Tidala? :)
prezent


@PrezentMarzen: o właśnie Was szukałem :P. W ramach irytacji miałem zrobić nawet osobny wpis, ale się nawinęliście tutaj więc git ( )

Mirki, zastanówcie się 2x zanim zamówicie jazdę samochodem sportowym na prezentmarzen. Zamówiłem to swojemu różowemu i najadłem się wstydu. Ogólnie pół dnia zmarnowane (czas) o paru stówach nie wspominam.
Do rzeczy: pojedziecie na jeden z kilku torów, ja akurat byłem w Ułężu między
Chodzi o to, że jak wykupię Tidala to mam u Was rabat 30zł? Czy jeśli u Was wezmę za ponad 100zł to dajecie upust 30zł na Tidala?


@worldmaster: Że jak coś bierzesz u nich powyżej 100 zł, to na kod TIDAL masz 30 cbl zniżki na zakupy.

Przecież ten tidal teraz jest w play za free


@RetroFutbol: Tylko dla nowych abonentów, czy każdemu dają?
@Roszp:

Promocja, w ramach której klienci otrzymają darmowy serwis przez 2 lata, dotyczyć będzie klientów Play Abonament, Play Mix, Play Internet oraz Red Bull Mobile (również ofert biznesowych). Pod dwóch latach aktywni użytkownicy Tidala zostaną przełączeni do płatnej wersji, ale usługę można w każdym momencie wyłączyć. Użytkownicy zostaną także powiadomieni SMS-em, aby mogli wcześniej zrezygnować. W prepaidzie Tidal będzie płatny - 1 zł dziennie (dany dzień kończy się o 23:59).

Do