Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Gdy #rozowepaski z roku połączą kalendarz z mailem grupowym...

  #studbaza #studia #heheszki

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (11)

 • avatar

  ZABIJANIE ZDROWYCH ŚWIŃ

  Zobaczcie w jaki sposób rozwiązuje się problemy związane z roznoszeniem się afrykańskiego pomoru świń u dzików. Nie, nie zabija się dzików które hasają sobie wszędzie, najłatwiej wybić prądem zdrowe maciory, zdrowe prosiaczki, zdrowe tuczniki - które znajdują się w zagrodach, w ogrodzonych gospodarstwach spełniających zasady bioasekuracji. Jeżeli ktoś jeszcze raz będzie opierdalał myśliwych za wybijanie dzików to osobiście przyjadę i wsadzę tej osobie parasol na otwarcie #pdk i pokażę jeszcze raz ten film. No, obrońcy zwierząt od siedmiu boleści, chodźcie z wpisu @dorotka-wu i tutaj wojujcie. Psia wasza mać.

  Przeczytajcie opis i odpowiedzi rolnika na pytania - tam się dowiecie szczegółów. Odszkodowanie to 5 zł za kilo, czyli za prosiaki (warte wiele więcej) dostaje się ochłapy. Pasza, sprzęty, budynki, prąd... Ktoś powie: ubezpieczenie xD Nie, na to nie ma.

  #rolnictwo #zwierzeta #weterynaria #polska #myslistwo #zwierzaczki #oswiadczenie
  #trzodachlewnaboners - nie ma tu nic słodkiego, patrzcie jak umiera 125 sztuk zdrowych świń które nie pójdą na pożywienie lecz na utylizację.
  pokaż całość

  odpowiedzi (48)

 • avatar

  Pamiętam jak miałam 6 lat i chciałam zjeść frytki, ale mama była w pracy, a tata chory, więc powiedział, że może mi usmażyć, ale muszę iść do sklepu po ziemniaki. Zapytałam, ile tych ziemniaków, a on zażartował, że z 10 kilo wystarczy. Niestety nie zrozumiałam żartu i włóczyłam tym worem ziemniaków po chodniku chyba z godzinę, a potem wciągałam go na 9 piętro po schodach, bo bałam się jechać windą. I rozbolał mnie brzuch i odechciało mi się frytek, więc poszłam spać, a tata tak się śmiał, że aż wyzdrowiał. To tyle, pamiętniczku, papa.

  #gownowpis #heheszki #truestory
  pokaż całość

  odpowiedzi (18)