Wpis z mikrobloga

Czy naprawde polscy producenci odziezy musza robic takie pożalsięboże ubrania? To nie sa tanie rzeczy z bazaru wiec wydaje mi sie ze klient ma prawo wymagac przynajmniej porzadnego szycia. Po przejsciach z hazel21 (pozdrawiam lizodupka ktory podsyla moje wpisy na wykopie bezposrednio producentom- dobrze sluzysz) przyszla pora na Phenotype. No #!$%@?, ja rozumiem zeby jedna nitka sobie wystawala, ale te ubrania zaczynaja sie pruć po calosci, jednoczesnie w 5 miejscach niezalezenie od siebie... Oczywiscie reklamacja leci ale na przyszlosc bede omijal ta firme szerokim lukiem bo szkoda mi czasu na chodzenie na poczte. #streetwear #gorzkiezale
Pobierz mlek - Czy naprawde polscy producenci odziezy musza robic takie pożalsięboże ubrania?...
źródło: comment_ruRYJMbL54kUJe462MSXUj4ZCq0c0btR.jpg
  • 17
@BoltoS: @masiej: Ja mam 3 pary chino i zapewne dokupię kolejne bo są świetne.

Co do wzorów to zależy od gustu, mi też się sporo nadruków nie podoba ale znalazłoby się kilka które bym kupił.
@beee: nie, kupowalem w sklepie wiec reklamacje robie przez sklep. I co mi po nowych spodniach skoro bedzie sie z nimi za chwile dzialo to samo? Mam lepsze rzeczy do roboty niz latanie w kolko z paczkami na poczte i reklamowanie spodni ktore moglyby byc po prostu porzadnie uszyte.