Wpis z mikrobloga

Mirki,

Pytanie od laika.
W aucie mam już nieco wysłużone głośniki o takie. Jeden już pierdzi - także czas na nowe.
Przyznam się, że grają zadowalająco, także chciałbym wymienić na podobny model. Znalazłem coś takiego -> o tu.
Cena jest niska, ale jeśli miały by grać tak samo jak te, które mam obecnie, to nie będę wybrzydzał.
Z tego co patrzyłem, to parametry mają podobne. Co sądzicie?

Wiem, że pewnie zaraz ktoś powie, że to gówno i zaproponuje mi coś za 600 zł, ale tak jak pisałem. Jeśli miały by grać tak samo, to mi wystarczą.
Ewentualnie, jeśli, ktoś by mi był w stanie polecić coś do rockowej muzyki, ale z jakimś basem do 200 zł, też będę wdzięczny.
(Twittery mam fabryczne.)

Z góry dzięki za pomoc/wskazówki.
#caraudio #audio
  • 4
@spokoromek: Chmm, chyba masz szczęście:). Również byłem laikiem jak ty, więc kupiłem "pioneer ts-g1733i" różnica jest taka, że to jest zestw trój-drożny (z twojego linku jest dwu-drożny), koszt to chyba ok. 150 zł nówka . Po zmontowaniu tego w aucie w ogóle mi te głośniki nie zagrały, a więc poczytałem o caraudio, zakupiłem używany zestaw odseparowany (woofer i tweeter)+wzmacniacz, zrobiłem sensowne budki i te pjonierki poszły w kąt garażu. Jeśli uważasz,