Wpis z mikrobloga

Mirki pomóżcie bo nie wiem co mam robic.
Jestem w związku z różowym 5 lat.
W kwietniu tamtego roku dostałem prace w jednej z podwarszawskich firm biurowych.
Siedzimy w pracy w pokojach po 3 osoby. W styczniu tego roku przeszedłem z mojego do innego dzialu. Posadzili mnie w pokoju z dwoma rozowymipaskami.
Jeden w związku niepisanym 3letnim, a drugi mezaty.
I rozchodzi sie głównie o tego pierwszego różowego paska, który jest w tym 3 letnim związku.
Jakos od marca lub kwietnia ten różowy pasek zaczął mi się podobać. Zauroczyłem sie ale nie zakochałem. Zgrabne i urocze dziewczę 23 latka.
Spędzamy ze sobą czas prawie codziennie po 10h jak to w naszym systemu pracy. Co chwila mnie zaczepia a ja ją. Myślałem ze na poczatku to tak po koleżeńsku jest, ale zaczęły sie masazyki pleców, przytulanie jak chłopak ją rzucal kilka raz, czasami trzymamy sie za ręce . Tak jak wspomniałem ze raczej sie w niej zauroczyłem ale teraz nie wiem co mam robic. Bardzo mi się podoba, ale ja mam swojego różowego a ona swojego niebieskiego, ale tak naprawdę widzę tą koleżankę z pracy częściej w ciagu miesiąca niż mojego różowego.
Ona pewnie traktuje to jako najlepszą przyjaźń a mi się cos ubzduralo w tej głupiej glowie. Co nie?
Przyjaźni nie chce zakańczać ale tak naprawde teraz jestem najbliżej z relacjami z koleżanką z pracy niż z moim różowym.
Czasami w pracy ludzie się podśmiewują ze jesteśmy taką parą firmową. :P
Mieliście kiedys tak w związku ze inna kobieta była dla was ważniejsza niż wasz różowy?
#zwiazki #pytanie #logikaniebieskichpaskow #pomocy #problemypierwszegoswiata #praca
  • 36
@m4ti91: Nie sądzę, że ta koleżanka z pracy traktuje wasze zachowanie (trzymanie się za ręce, masaże, przutulanie) jako przyjaźń. Z boku też to tak nie wygląda, skoro ludzie z pracy śmieszkują, że jesteście parą firmową.

Skoro sam napisałeś, że inna kobieta jest dla ciebie ważniejsza od twojej różowej... Chyba sam wiesz co zrobić.
@m4ti91: warto w takich chwilach myśleć mózgiem który mamy w głowie. Zauroczenie koleżanką z pracy świadczy o tym że w Twoim związku nie dzieje się zbyt dobrze. Pewnie u niej jest podobnie, tyle że ona może mieć inne okoliczności od Twoich i nawet jeśli Ty skończysz ze swoją to ona wcale nie musi kończyć ze swoim. Tak nawiasem mówiąc, chciałbyś być z laską która chwilę wcześniej miała innego i zostawiła go