Wpis z mikrobloga

Na potwierdzenie mojej tezy (foto ponizej) - nie ma opcji nieszczesliwego wypadku bez pomocy adasia - nawet jakby ewa #!$%@? sie na tym skosie - w zyciu nie dolecialaby nawet do wody (ktorej glebokosc przy brzegu to 50cm).

Z powodu braku mokrych spodni na monitoringu - mozemy rowniez miedzy bajki wlozyc ze on ja zacikual a pozniej #!$%@? do rzeki - bylby mokry do pasa.

Czas sie wziac za kolejne teorie.

#ewatylman
tomankooo - Na potwierdzenie mojej tezy (foto ponizej) - nie ma opcji nieszczesliwego...

źródło: comment_lKTQkSYJaSBCJ4OygRGCcKJPvXK2Fxzu.jpg

Pobierz
  • 117
@tomankooo: mogła idąc nad skraj betonowej skarpy potknąć się przy wydatnej pomocy AZ o tę kępę trawy nad głową pozorantki.
Jesli straciła przytomność kto wie czy wtedy AZ nie pomógł jej zsunąć się do wody. Ale fakt, mimo niezłej analizy jednej zielonki z dzisiejszego ranka mimo wszystko ciężko mi sobie wyobrazić że nurt ją tak nagle porwał.
Tu potrzebny by był eksperyment z manekinem albo kaskaderem.
@tomankooo: Kiedy idzie już sam to ciągnie trochę nogi za sobą i nie stwierdzisz czy to przez to, że ma buty mokre i spodnie, czy jeszcze się zatacza tak kiedy szedł razem z nią jeszcze ale normalnie nie idzie. Coś mówią, że ona mogła zacząć uciekać kiedy on zaczął się do niej dostawiać .
@tomankooo:co z tego, że sięga kolan? "utonąć" można w szklance wody... Zanim ubranie w pełni nasiąknie wodą mija dużo czasu, szczególnie, że miała na sobie dużą ilość ubrań - i nie wszystkie z nich toną. W rzeczywistości człowiek nie umiera w ciągu sekundy po kontakcie z wodą jak w grach komputerowych. Człowiek który tonie wpada w panikę i to ona przyczynia się do śmierci. Osoba pijana która wpadła do wody o
@dGustator: 1. w najwiekszej panice szukasz gruntu pod nogami - ktorego nie musiala szukac bo nawet nie bylaby w 1/4 w wodzie
2. dobrze wiec wskocz w calym ubraniu bezwladnie do wody i powiesz mi czy poszedles na dno czy jednak nie :)
3. to nie wiem - musialaby wywinac jakis cyrkowy numer zeby sie utopic zamiast wstac zwlaszcza czujac grunt pod nogami
4. ze zdjec