Wpis z mikrobloga

Jakby wam prawaki jakieś lewaki zaczęły zakopywać wykop, to polecam nową metodę lewaków z #neuropa
Jest jakiś przepis w regulaminie wypok.pl który broni RiGCz na tej stronie ze śmiesznymi obrazkami?
Widać lewactwu już popuściły wszelkie hamulce.

http://www.wykop.pl/link/2899529/sad-zazadal-zaswiadczenia-od-kobiety-ze-jest-praktykujaca-katoliczka/#votersBury

#4konserwy #polityka #bekazlewactwa #bekazpodludzi #afera
Pobierz
źródło: comment_oZDKpfde4ieg9nE3rDfcvO3rAiCqg6H2.jpg
  • 39
@zgnily:

którą stosują tylko lewaki z #neuropa?

Może znajdzie się tu kilka lemingów, które twoje kłamstwa łykną, ale obaj dobrze wiemy, że co chwila mieliśmy pełno znalezisk, które pod tezę były wykopywane/zakopywane przez multikonta faszystów.
@hasta_fatum: Jak wytłumaczę? Użyłem tagów, które obserwuje w sumie koło 1000 osób, a ponadto ja sam mam blisko 200 obserwujących. Więc wiesz, kilka osób miało szansę ten wpis zobaczyć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wciąż nie odpowiedziałeś na pytanie: dlaczego multikonta są zbanowane, a ja nie?
@Deykun: wygląda na to, że tak w istocie jest. Jednak i tak pozostaje to dobrą manipulacją:
1) w okresie między wykopem a banem wykop dostaje lewar na kluczowym etapie swoich urodzin
2) w następnym etapie mylnie sugeruje się iż wykop jest atrakcyjny, gdy użytkownik popatrzy na liczbę wykopów
3) znaleziska które w tym okresie dostaną się w "popularne" dzięki normalnym wykopom, już tam zostaną, a to robi różnicę
Dlatego, że to nie ty zakładałeś te konta tylko twoi ziomkowie w porozumieniu z tobą


@hasta_fatum: Ale wiesz, że ja jestem programistą? Gdybym chciał zakładać multikonta, to napisałbym bota, nie potrzebuję niczyjej pomocy. :)

Chyba tylko debil nie skojarzy tych rzeczy ze sobą tych dwóch rzeczy.


@hasta_fatum: Nawet nie wiem, jak w takim razie określić osobę dokonującą takich nadinterpretacji i rzucającą oskarżeniami bez dowodów. ( ͡° ͜ʖ ͡