:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Jeszcze nigdy nie udało mi się tak szybko otworzyć 4 par drzwi jak dziś. Patrzę sobie przez okno, a tam jeden podopieczny schodzi po rynnie, o jebaniutki sobie myślę i zbiegam na dół otwierając kolejne drzwi za pierwszym kluczem. Zdążyłem zanim dotknął ziemi i krzyczę, że już nad niego czekam, a ten zamiast do mnie zaczął piąć się w górę po tej niepewnej rynnie i wszedł z powrotem przez okno. Jak w filmach, mówię Wam Mireczki. Okno już zabezpieczone, a mój uciekinier śpi, bo dostał konkretną tabletkę, żeby głupie myśli go nie męczyły. #opowiescizpsychiatryka #pracbaza #coolstory pokaż całość

odpowiedzi (25)

Władysław Bartoszewski umarł - żołnierz AK, więzień Auschwitz, członek żegoty, powstaniec warszawski, więzień polityczny w czasach stalinowskich, dziennikarz tygodnika powszechnego w PRL, działacz opozycji w PRL, wieloletni działacz na rzecz pojednania Polsko-Niemieckiego i Polsko-Żydowskiego

Nigdy nie splamił się kolaboracją czy to z faszystami czy komunistami, gdyby popierał PiS to byłby bohaterem narodowym jak Pilecki no ale popierał Platformę i Tuska czyli można na niego pluć

#oswiadczenie #neuropa
    pokaż całość

odpowiedzi (72)

Wśród plusujących wylosuje 2 osoby. Jedna dostanie L.A. Noire, druga natomiast Borderlands 2. Obydwie na #xbox360. Stan obydwu gier perfect. Do Bordersów kod na DLC.
    Losowanie jutro o 15:00.
    #rozdajo #gry #mirkoligaxbox

odpowiedzi (3)