Wpis z mikrobloga

1. Bądź mną.
2. Miej konto na #sympatia.
3. Zostań polubiony przez ładną, czarnowłosą laskę, ok. 175 cm, młoda, nogi takie że beniz staje motzno.
4. Tydzień później zagadaj do niej najuniwersalniejszym otwieraczem na świecie czyli "Czeeść :)".
5. Po wymianie mniej więcej 10 wiadomości laska sama wciska tobie swój numer tel.
6. Umów się z nią na spotkanie, laska zachwycona.
7. Wyślij jej SMSa w dniu spotkania.
8. Nie odpisuje :(
9. O 20.00 pisze do Ciebie "Anon wybacz mi, zapomniałam wziąć telefon do pracy".
10. Umów się znowu z laską kilka dni później.
11. W dniu spotkania wyślij jej smsa, laska odpisuje, jest dobrze, wypytuje dokładnie o lokalizację gdzie macie się spotkać (ona ma 50 minut podróży pociągiem, ty 2 minuty metrem).
12. 10 minut przed spotkaniem wysyłasz jej smsa że wychodzisz z domu.
13. Brak odpowiedzi.
14. Przychodzisz na spotkanie, jej oczywiście nie ma, czekasz 3 minuty i wracasz wkurzony do domu.
15. Panna następnego dnia wysyła tobie smsa "Anon wybacz ale telefon mi się rozładował, przepraszam bardzo".
16. Ty mając godność i rozum człowieka olewasz ją.
17. Po 2 miesiącach panna pisze do Ciebie na #sympatia "Anon! Dlaczego my się jeszcze nie spotkaliśmy?".
18. Uświadom jej że mieliście ku temu 2 szanse które zaprzepaściła.
19. Panna prosi cię o wybaczenie i kolejną szansę.
20. Ty wspaniałomyślnie zgadzasz się ale 200 m od Twojego mieszkania.
21. Panna kilka minut przed spotkaniem pisze że "czekam w złotych tarasach".
22. Dostań #!$%@?, napisz jej że niee bo tam jest full bydła.
23. Czekaj w umówionym miejscu, napisz jej "gdzie jesteś", ona "w złotych tarasach", ty "to wskakuj do tramwaju i przyjeżdżaj", ona "a ty nie możesz ruszyć się ze swoich okolic?", ty "Pa".
24. Wracasz wkurzony do siebie.
25. Gdy już ściągasz buty dostajesz smsa "dobrze Anon przyjadę zaraz".
26. Znowu zakładasz buty i idziesz w umówione miejsce.
27. Idąc widzisz w oddali, że czeka na ciebie na przystanku.
28. Podchodzisz do niej i oczom nie wierzysz, panna taka rakieta, że beniz szaleje. Myślisz sobie, że wyleje ci na głowę piwo w akcie zemsty, kwestia czasu.
29. Idziecie do pubu, w drodze próbujesz wszystko obrócić w żart, mówisz jej że jak kobieta zaczyna żądzić do zawsze cały misterny plan idzie w #!$%@?.
30. Wchodzicie do pubu, niestety najlepsze miejsca z sofami oczywiście zarezerwowane, wypierdzielasz tabliczkę z rezerwacją, rozsiadacie się wygodnie.
31. Panna wkurzona, ze spojrzeniem typu "no Anon zobaczymy czy taki zajebisty jesteś".
32. Używasz swoich wszystkich sztuczek jakich nauczyłeś się obcując z kobietami przez ostatnie kilka lat.
33. Panna dopija pierwsze piwko, następuje chwila prawdy, pytasz się "to co? jeszcze po jednym?", ona "OK".
34. Panna zaczyna się rozkręcać, pytasz się czy przypadniem nie ma gówniaka.
35. Ona że nie ma, blabla, ale dużo jej koleżanek już zaciążyła, dziwi się jak można tak wpaść, że w ogóle to ludzie miesiącami starają się o dziecko.
36. Panna oświadcza ci, że ma uczulenie na gumki, nawet takie nielateksowe.
37. Zdradza ci również że ma taką fantazję że chciałaby żeby jakiś jej znajomy ją zgwałcił, nie obcy facet tylko znajomy, bo obcy to ohyda.
38. Zaczynasz smyrać dłonią jej nogi, zero oporu.
39. Ona wkłada ci dłoń pod koszulkę mówiąc "Anon a gdzie kaloryfer?", Ty "U mnie w mieszkaniu, chcesz zobaczyć", ona "no wiesz co Anon? ja nie jestem taka jak te twoje panienki".
40. Wychodzicie z pubu.
41. Prowadzisz ją do zakrzaczonej lokalizacji.
42. Panna niespodziwanie skręca mówiąc "o Anon zobacz przystanek tramwajowy, może jeździ do centralnego", na nieszczęście jeździł.
43. Odprowadzasz ją na pociąg, w korytarzu następuje chwila prawdy, łapiesz ją za jej zajebisty tyłek, zero oporu.
44. Ciągniesz ją do toalety, "Anon nie chce mi się siku".
45. Szarpiesz za klamki od różnych pomieszczeń, wszystko zamknięte. Kaplica.
46. Panna ciągnie Cię w jakieś ustronne miejsce, yes, yes, yes.
47. Przechodzisz do działania, jęzor w usta. Zero oporu.
48. Panna wsiada do pociągu a ty grzecznie wracasz do mieszkanka.
49. Oczywiście nie piszesz od razu smsa, panna nie wytrzymuje i pierwsza pisze po ok. 24h.
50. Wesołych świąt i bogatego Mikołaja.

#podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #truestory
  • 45