Wpis z mikrobloga

#neuropa #shitwykopsays
Sylwester z rakiem. Zapraszam do zgłaszania
http://www.wykop.pl/ludzie/Arizonian/

Istnieje naturalna odraza w umysłach niemal wszystkich białych do przemieszania rasy białej z czarną

nie jestem ani nigdy nie byłem zwolennikiem zrównania społecznego rasy białej i czarnej, nie jestem i nigdy nie byłem zwolennikiem prawa do głosowania dla Murzynów, powoływania ich do ław przysięgłych, obsadzania nimi urzędów czy też ich małżeństw z białymi kobietami.

już umysły oświecenia deklarowały pogląd supremacji Białych Europejczyków..

My też jesteśmy cywilizacją zachodnio-europejską... To nie jest rasizm, tylko ochrona rdzennych europejczyków. Właśnie Ci którzy krzycząi oskrżają wszystkich o rasizm to skończone kanalie.

Kiedyś to my Biali Europejczycy rządziliśmy światem, teraz nas kolonizują.

Nawet Abraham Lincoln murzynów, chciał ich odesłać tam, skąd przybyli, szkoda, że to się nie udało

To coś od lat chce zniszczyć naszą cywilizacje i Chrześcijaństwo, widzimy to obecnie wraz z inwazją nachodźców islamskich, dla zmylenia przeciwnika nazywanych uchodźcami.

Breivik miał racje, wszędzie marksizm i lewactwo.

Breivik nie jest gnidą, jest męczennikiem, który chciał chronić europe przed islamizacją, a btw, jak sam mówił w sądzie najlepszą karą dla niego jest śmierć. To nie jego wina, to wina lewicy, że mu nie dali kary śmierci.


Święty Andrzej Behring Breivik antysocjalista i antyislamista, obrońca Białej Chrześcijańskiej Europy nadal śmieje się z lewackiej logiki.
Pobierz
źródło: comment_94OCTNaK0OxUokc5vfa3f27ZyC8uTJOp.jpg
  • 5
Breivik nie jest gnidą, jest męczennikiem, który chciał chronić europe przed islamizacją, a btw, jak sam mówił w sądzie najlepszą karą dla niego jest śmierć. To nie jego wina, to wina lewicy, że mu nie dali kary śmierci.


@wyindywidualizowanyentuzjasta: dla męczeństwa zabił 70 dzieciaków, jak to nie jest troll to powinno się go odizolować od społeczeństwa.