Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Tesla-Amazing.nl

  pokaż spoiler Sprzedajemy magnetycznie naładowane karteczki, które bez kleju przyczepiają się do każdej nawierzchni. 'Lewa' strona jest możliwa do czyszczenia. Posiadamy wiele rozmiarów i kolorów. Produkt jest opatentowany.


  Nadszedł czas na obiecane #rozdajo, będzie ono trochę inne od reszty bo wylosowana zostanie nie jedna osoba a cztery. Pierwsze dwie otrzymają opakowanie Magnetic PAD (50 kartek rozmiar A4) a dwie kolejne po opakowaniu Magnetic NOTES (100 kartek rozmiar 200x100mm)
  Tutaj mozna zobaczyć filmik z przykładowym zastosowaniem naszych karteczek

  Warunek jest jeden. Osoby które otrzymają karteczki są zobowiązane dodać zdjęcie w jaki sposób użyły jednej z nich.

  Tesla is amazing!
  #rozdajo #teslaamazing
  pokaż całość

  odpowiedzi (51)

 • odpowiedzi (5)

 • avatar

  Wracam do domu, nie spodziewajac sie niczego trafiam do miesnego zeby kupic szynke i ser (bez dziur). Stoje sobie grzecznie czekajac na swoja kolej, jedna z Pan podajacych towary konczy obslugiwac klienta, ktory stal przede mna i pyta kto nastepny. Zaczynam, ze

  - poprosze to sala...
  i nie koncze, bo slysze obok siebie
  - DZIESIENC DEKA POLENDWICY

  Stara baba. Stara baba wjebala sie bez kolejki i kupuje pierdolona poledwice, 0-100 wkurw w trzy sekundy, bo zajebany torbami jestem i mi ciezko, chce kupic rzeczy do kanapek i isc do domu odpoczac. W mojej glowie juz mysle co zrobic w ramach zemsty, jebnac drzwiami wychodzac? kupic wielkie salami z pieprzem, przewrocic stara babe i lac ja po ryju pieprzowym pacyfikatorem?

  Nie. Stara baba sama zacisnela petle na swojej szyi, powiedziala do sprzedawczyni "DEJ MI JESZCZE KOPYTKOW" w momencie kiedy ta kroila jej jeszcze ta pierdolona poledwice. Tak sie niefortunnie dla babsztyla ulozylo, ze Pani ktora mnie obslugiwala wlasnie skonczyla kroic dla mnie ser (podkreslam bez dziur).

  - Bedzie cos jeszcze?
  -A tak, poprosze KOPYTKA.
  - Ile dla Pana bedzie?
  -Wszystkie.

  I w tym momencie jakby starej babie 5zl z niedzielnej tacy spadlo na podloge, czulem jak mnie nienawidzi, czulem jak ja chuj strzela, bo nie nawpierdala sie kopytek z jebanymi skwarkami.

  Bede jadl te kluski z garmazerki nastepne 3 dni, ale beda mi smakowac zajebiscie bo bede wiedzial, ze ten elemental sloniny nie bedzie nimi napychal swojego spasionego ryja.

  #zwyciestwo #heheszki #niepasta #kopytka
  pokaż całość

  odpowiedzi (63)