:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

KLASYKA GATUNKU #polskiedomy

odpowiedzi (17)

Panie i Panowie, z dumą prezentuję mój pierwszy, całkowicie własny samochód :)

#motoryzacja #samochody #samochodyboners #chwalisie #pokazauto

odpowiedzi (47)

Jakiś czas temu u mnie na osiedlu zbudowali nowe mieszkania, w tym to czego najwięcej schodzi czyli kawalerki. W ciągu dosłownie kilku dni zostałe wykupione przez chujków, którzy nie zamierzali w nich mieszkać tylko wynająć z zyskiem. No cóż, w ciągku kilku następnych miesięcy wizytowania lokalnego portalu z ogłoszeniami miałem dane wszystkich cwaniaków i pyk pyk - donosiki do skarbówki na wszystkich hurtem. W ciągu następnych kilku miesięcy okazało się, że się opłaciło - oto w kolejce do sklepu jeden wąsaty kutas skarżył się drugiemu że on to kupił mieszkanie, żeby hehe wynajmować a tu przyszło pismo od skarbówki i jak on się teraz wytłumaczy :D

Wniosek: jak chcesz zarabiać to zajmij się pracą bo możesz trafić na mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#coolstory #nieruchomosci
    pokaż całość

odpowiedzi (151)