Gorące dyskusje ostatnie 12h

Może nikt nie zauważy
    #pokazmorde

odpowiedzi (93)

Od roku mieszkam w mieszkaniu z dwiema #rozowepaski - żoną i siostrą (26 i 28 lvl). Kompletnie tego nie rozumiem ale wiele codziennych czynności to jak

pokaż spoiler stąpanie po pier^%## polu minowym!

Każde zdanie trzeba wpierw starannie zważyć w głowie, zastanowić się nad conajmniej 5 sposobami, na które może ono zostać odebrane. Gdy #rozowypasek coś mówi, można być pewnym, że nie ma na myśli dokładnie tego co powiedziała, ale jakieś daleko idące wnioski...
    Odkryłem, że w wielu przypadkach najlepiej po prostu nic nie mówić, udawać że się nie dosłyszało itp (oczywiście jeżeli ktoś ceni bardziej spokój ducha niż prezentowanie swojego ego). Jest to najbezpieczniejsza opcja, gdyż #rozowepaski potrafią zrobić problem dosłownie ze wszystkiego...

Przykład 1:
    Zmęczony po treningu przygotowuję sobie i żonie jedznie na następny dzień do pracy. W tym samym czasie siostra (bardzo infantylna jak na swoje 28lat) krząta się po kuchni.
    Siostra: Ale ty jesteś poważny. Tak kroisz te warzywa i nic nie mówisz.
    Ja: Jestem zmęczony po treningu i kroję pomidory, nie chcę se uciąć palca. Poza tym mam 26 lat i jestem facetem wieć nie odczuwam ciągłej potrzeby mówienia...
    S: Czyli, że ja niby nie zmęczyłam się na moim treningu, a do tego chcesz powiedzieć że jestem dziecinna i dodatkowo przeszkadza ci to, że mam dużo ciekawych rzeczy do opowiadania? FOCH...

Przykład 2:
    Żona: Już kolejny tydzien z rzędu będę pracować ponad 42 godziny...
    Ja: No to chyba tak normalnie. Też pracuję 8h dziennie i czasem muszę zostać dłużej to wychodzi podobnie...
    Żona: Tak? To niby czemu masz czas na te wszystkie rzeczy a ja jestem ciągle przemęczona? Żadnego wsparcia, zamiast mi współczuć to jeszcze mówisz, że jestem leniwa... FOCH...

Po prostu kumulacja #logikarozowychpaskow

Od niedawna przyjąłem strategię mówienia "aha", "rzeczywiście", "hmmm" i "masz rację"... Skutek?
    Seks Z ŻONĄ ok 2x częściej, siostra często coś mi ugotuje czy zrobi kawę, w domu panuje cisza, spokój i przyjemna atmosfera... ogólnie #wygryw

Polecam!
    pokaż całość

odpowiedzi (70)

Za parę dni jadę wyciągać tę "śrubę" z podniebienia. Dajcie trochę plusów na pocieszenie, bo pewnie będzie bolało motzno... :( ( ͡° ʖ̯ ͡°) #choryskurwiel

pokaż spoiler Podniebienie tak bardzo Cthulhu... :D #zebroplusy #szpital #bojesie #medycyna #pokazgardlo #gardloboners
    pokaż całość

odpowiedzi (102)