Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Niesamowite jaki ból dupy potrafi u lewaków wywołać zwykła czarna koszulka. xDD

  W negatywnej ocenie ubioru Andrzeja Dudy wtóruje mu Joanna Senyszyn z SLD. - Jest to duży skandal. Prezydent opowiedział się tu jednoznacznie za skrajną częścią społeczeństwa, to są najgorsze praktyki jakie można sobie wyobrazić - powiedziała w rozmowie Z AIP była poseł, nawiązując do przesłania marki, która określa siebie jako przeznaczoną dla "ceniących wolność i dumnych z polskiej historii." Producenci ubiorów tej marki angażują się w m.in w akcje upamiętniające polskich bohaterów wojennych, np z Dywizjonu 303 oraz Żołnierzy Wyklętych, których Senyszyn niejednokrotnie nazywała bandytami.

  (...)

  Zdaniem Senyszyn są to jednak tylko puste gesty. - Pewne rzeczy są oczywiste i wcale nie trzeba ich eksponować. Jeśli ktoś jest patriotą, to przecież nie musi chodzić w koszulce z napisem "jestem patriotą" - stwierdziła była poseł SLD. Jej zdaniem nie o żadną promocję Polski tu chodzi, a jeśli już - to o promowanie źle pojętego patriotyzmu, w duchu "ksenofobii i złych zachowań, a nie tych dobrych".

  http://www.polskatimes.pl/artykul/9122195,kontrowersje-wokol-koszulki-andrzeja-dudy-to-promocja-zle-pojetego-patriotyzmu,id,t.html
  #duda #andrzejduda #redisbad #4konserwy #bekazlewactwa #polityka
  pokaż całość

  odpowiedzi (42)

 • avatar

  co się odjebało jakąś chwilę temu w Biedro. Stoję se do kasy, a jakaś babka do gościa

  pokaż spoiler "niech Pan mnie przepuści, mam mrożoną pizzę"

  jak skisłem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  #bekazpodludzi #truestory

  odpowiedzi (12)

 • avatar

  #podrywajzwykopem

  Idę na randkę z koleżanką, konkretnie na bilard. Ona uważa, że to zaprosiłem ją tam, bo to fajna zabawa. Nie wie, że jestem członkiem klubu bilardowego i przewodniczącym koła miłośników kul. A teraz najlepsze - ona nigdy w to nie grała! Ha, Mirki! Czujecie jak ją rozjebię? Rozpierdolę ją do zera, oczernie na oczach wszystkich! Z moim skillem nie ma szans ugrać nawet jednej bili. Dobrze to sobie obmyśliłem, nie?

  Dziś jestem zwycięzcą.

  Ona jeszcze nie wie, a ja już zakładam buty bilardowe, biorę swoją kredę i ruszam.
  pokaż całość

  odpowiedzi (56)