Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Na normalnym cywilizowanym portalu robisz AMA z kimś, kto coś osiągnął. Zadasz takiemu pytanie, to odpowie z uśmiechem albo sam zagai i spyta: "przepraszam, czy chcesz posłuchać o planach kolonizacji Marsa?"

  A na wykopie jak w lesie kurwa. Nie, na wykopie jak w chlewie obsranym gównem. Robią AMA z robakiem bez szkoły, bandytą i konfidentem. Zadasz takiemu pytanie, to albo cię opierdoli albo napisze: "Mam zdjęcie z Kiełbasą, Kaszanką i Kabanosem, jestem kurwa kimś, jestem kimś KURWAAAAAA"

  #ama #wykop #reddit
  pokaż całość

 • avatar

  Jak ja gardzę kobietami, które swoje niedojebanie mózgowe tłumaczą "tymi dniami w miesiącu" ლ(ಠ_ಠლ)

  Kurwa! Najgorzej, jak się pracuje z taką. Pierdoli wszystko za co się weźmie, bo ciągle zmęczona. Robi awantury nie wiadomo o co. Czytanie ze zrozumieniem na poziomie surykatki. Ciągłe migreny. Ciągle kurwa coś!

  Powoli zaczynam mieć tego dosyć, bo najprostsze rzeczy zaczynają ją przerastać, a ja zaczynam robić jej robotę dla świętego spokoju. Bo mam dosyć tego, że klienci są wkurwieni i dosyć tego, że ona ciągle czegoś nie rozumie.

  Ja nigdy nie miałam takich problemów. Nie wiem, co to jest zespół napięcia przedmiesiączkowego, tak samo, jak nie wiem, co to jest zgaga i migrena. I nie wiem, czy to nie jest czasem tak, jak z tym słynnym ADHD, które okazało się bujdą na resorach. Mam wrażenie, że kobiety po prostu z premedytacją wykorzystują takie chwytliwe hasełka, żeby zasłonić czymś swój brak kompetencji i pojebane humory.

  Bo jeżeli ktoś ma taki problem, to wydaje mi się, że powinien się leczyć.

  #niepopularnaopinia #logikarozowychpaskow
  pokaż całość

 • avatar

  hej, @Moderacja, hej @m_b macie może kontakt z tym panem? Chętnie bym poczytał jakieś AMA z nim.
  No i o odznace w żadnym wypadku nie zapomnijcie.
  #breivikama #afera #pdk