Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  chyba przegryw mnie opuścił na dobre
  wstaje 5/7 w godzinach w których niedawno się dopiero kładłam spać
  teraz jest 8:30 ja gotowa do wyjścia siedzę na oknie paląc
  w kuchni czekają do wzięcia kanapki i kawa
  sukienka uprasowana
  szok
  #wychodzeniezprzegrywu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 • avatar

  Ludzie się zdradzają. Niby nic odkrywczego, ale mnie przeraża skala tego zjawiska. Ilość dziwek na trasie i chętnych na nie, zdradami w pracy bądź wśród innych znajomych, gdzie sami się przyznawali, mówiono o nich lub po prostu było widać.(później napiszę o dziwkach i moimi historiami z nimi mając około 15 lat) .

  Byłem ostatnio na piwie z kolegą. Traw chciał, że trafiliśmy w miejsce usłane chusteczkami higienicznymi(wiadomo o co chodzi ;)), za młodymi i niskimi drzewami, gdzie kiedyś była tylko polana. Dość intymne i zakamuflowane miejsce. Droga do tego miejsca wyjeżdżona z troszkę główniejszej lecz też polnej. Stoimy, pijemy i parkuje przy owej główniejszej drodze(okolo 80m) typowo damski samochód. Od razu wiemy po co. Po paru minutach przy pierwszym samochodzie parkuje następny. Tym razem Volvo. Kobieta z mniejszego przechodzi do Volvo. Odjeżdżają. Kierują się w naszą stronę, lecz kilkanaście metrów od nas zorientowali się, że miejsce ich schadzek jest zajęte. Cofnęli i pojechali w inną stronę. Po kilku następnych minutach następne dwa samochody pchają się w dróżkę obok(dużo tam takich miejsc jest). Po skończonym piwie udajemy się do nadal zaparkowanej Micry(?) i naszym oczom ukazują się dwa foteliki dziecięce na tylnej kanapie. Także, najprawdopodobniej kobieta i mężczyzna zdradzali swoich współmałżonków. Gdyby było inaczej to nie chowali by się po krzakach.

  Jak wspomniałem wcześniej kilkanaście lat temu z kolegami chodziliśmy na dziwki, a raczej je podglądać ;) głupie, ale gdy młody człowiek się nudzi to szuka atrakcji. Ja to pewnie kilkanaście lub dwadzieścia kilka takich wypadów zaliczyłem. Różne historie się przytrafiały. Od ucieczek przed gościem z bejsbolem do wyłudzenia 20 zł od gościa, któremu kolega 'zrobil' zdjęcie telefonem bez aparatu i straszył, że żona o wszystkim się dowie :D dziwka tylko się śmiała z tej sytuacji. Czasy pierwszych tel z aparatem. On miał jedynie kolorowy wyświetlacz i z tyłu miedziane 'coś' co przypominało aparat. Simens C70(?). Poszukałbym model i zdjęcie tego tel, ale pisze z Windows Phone i nie widzę opcji dodawania zdjęć. Wracając do tematu dziwek to pamiętam jeszcze faceta, który w zimie zakopał się w zaspie. Zanim chciał wyjechać to pukał dziwkę i nawet skarpetki zdjął :). Pomogliśmy mu wyjechać i w ramach podziękowania dał nam 20 zl. Niby nic na tyle osób, ale po piwie wypiliśmy.
  Fajnie czasami tak powspominać stare czasy, pośmiać się z tego przy jakiejś imprezie.
  Mówią, że dziwka to najstarszy zawód świata. Ja się z tym zgodzę. I śmiało mogę pokusić się o stwierdzenie, że zostanie również najdłuższym zawodem świata.
  Ps. Mam nadzieję, że moja Lumia da radę i opublikuję ten wpis tak jak tego sobie życzę, bez żadnych niespodzianek, bo trochę się napracowałem :)

  #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #zdrady
  pokaż całość

 • avatar

  jaka dumna mamusia (。◕‿‿◕。)
  #zwierzeta #zwierzaczki
  #wroclaw