Wpis z mikrobloga

Ładowarka USB Tronsmart TS-WC3PC
Zamówione: 16.12
Przyszło: 31.12 (czyli po 15 dniach)
Cena zakupu: 53.33PLN (kupione z jakimś kodem rabatowym na ładowarki).

Poszukiwałem dobrej i wydajnej ładowarki z opcją Quick Charge do jednoczesnego ładowania kilku urządzeń.
W chińskich sklepach jest wiele ładowarek z QC, jednak sporo z nich ma zaniżoną wydajność prądową.
Drogą eliminacji słabszych ładowarek, zwycięzcą został Tronsmart. Ładowarka posiada 3 niezależne wyjścia ładowania:

1x Quick charge 2.0 (5V/2A, 9V/2A, 12V/1.5A) - jeśli urządzenie nie obsługuje QC, to port działa jak zwykłe wyjście 5V/2A.
2x 5V/2.4A - wspierane przez VoltIq (ładowarka "inteligentnie" kontroluje natężenie prądu by ładować jak najszybciej, ale by przy okazji nie uszkodzić podłączonego urządzenia).

Wydajność prądowa każdego portu sprawdzona pod obciążeniem. Zgodna z deklarowaną przez producenta.
Quick charge działa bezproblemowo z urządzeniami obsługującymi ten sposób ładowania.
Do ładowarki dołączony jest solidny, gruby przewód USB o długości 1,8m, dzięki któremu osiągniemy maksymalny prąd ładowania.
Jakość wykonania - absolutnie nie ma się do czego przyczepić. Całość zapakowane w eleganckie pudełeczko.
Moja ocena: 5/5

#itemyzchin #banggood #zakupyzchin #pokazzakupy
szperacz - Ładowarka USB Tronsmart TS-WC3PC
Zamówione: 16.12
Przyszło: 31.12 (czyli...

źródło: comment_iE0K9aPbvan2huSgKRkN4ExlTX6ttmZJ.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@szperacz: tylko z ciekawości: jak sprawdzałeś wydajność i zgodność z jakimi telefonami możesz potwierdzić? Czy to QC zgodny z Qualcomm i Samsungami?
  • Odpowiedz
@die6o: Odrzuciłem wszystkie które nie miały określonego maksymalnego prądu ładowania dla poszczególnych napięć w QC. Tak samo wykluczyłem te które w QC miały ładowanie 9V/1.5A, 12V/1.2A lub np. nie ładowały w zakresie 12V.
Obecnie można kupić w pre-orderze całkiem fajnego, dwu-portowego BlitzWolf® QC2.0+2.4A 30W, którego jeszcze miesiąc temu nie było na BG. Jest tańszy o jeden port w porównaniu z Tronsmartem.

@DOgi: Potwierdzam kompatybilność z LG G4, ale będzie działać
  • Odpowiedz
@szperacz: ten BlitzWolf nie znalazłem w Polskiej ofercie, skąd jest ten BangGood? Jak to wygląda w przypadku faktury? Może po miesiącu pojawiło się coś więcej? :)
  • Odpowiedz
@LatiV: Podłączyłem przed chwilą do powerbanku (w 70% naładowany) tego Transmarta i przy napieciu 5,12V ładował prądem 1,4A. Oryginalna ładowarka LG (out. max 1.8A) przy napięciu 5,2V dawała 1,3A.

Sprawdź czy to nie wina kabla. Zazwyczaj tylko te drogie i grube potrafią przepuścić prąd o natężeniu 2A. Nie bez znaczenia jest też urządzenie które chcesz naładować - one też ma kontrole nad tym ile prądu ma pobierać.
  • Odpowiedz