Wpis z mikrobloga

@s3m3n: Dla mnie to absurd i pewnie dla małego procenta społeczeństwa który to rozumie również, ale dla większości to coś normalnego. A to większość ustala konwenanse. Obwieszczając związek, ludzie pod wpływem presji społecznej zostają do czegoś zobowiązani. Tak samo działa z psychologicznego punktu widzenia np. sakrament małżeństwa i zakładanie obrączek.
@Kauna: ja uważam, że ludzie powinni tego używać, może słaby ze mnie plotkarz itd ale ostatnio zarywałem do dwóch koleżanek z, jak się okazało, ustaloną datą ślubu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ustawianie w związku z: to już trochę rak, ale jak ktoś jest w związku to niech sobie to ustawi i uniknie nieporozumień.
@Kauna: bo taka prawda. Ty byś chciała, zażartowałaś sobie nawet kiedyś

ej, niebieski, a może ustawimy sobie, he he, status związku na fb?


On odpowiedział

Kauna, daj spokój, fb to zabawka, co ludzi interesuje jakiś durny status?


Ty

Noooo wiem niebieski, jaja sobie robię.


Tymczasem on nie zamyka sobie w ten sposób tylnej furtki i nie odgania innych różowych. Wszak głupio pozbawiać się wyjścia awaryjnego.

@Madlen_: o bo widze, ze mnie #obgadujo
odkad mam tam konto (czyli juz z 6/7 lat) nigdy nie zmienilem statusu i watpie zeby sie to zmienilo, bo nie jara mnie oglaszanie na fejsiku wszem i wobec, ze z kims jestem. Kto wie ten wie, a "statusik na fejsiku" nic nie zmienia. Chyba zrozumialas, ze to zostalo nagle ustawione co jest bledem ;P
Bodajze jest to jedyna informacja, ktorą mam i da