Wpis z mikrobloga

Uwaga NIE POLECAM WEEBO3D
Okulary szły 14 dni. Przyszły z ułamaną ramką od magnesu, całe w kleju z brudnymi soczewkami.
I bez obiecanego kodu do trinusa.
ZERO reakcji na maile.
Tagi dla Google:


Jeśli moja firma nie nadążała by z realizacją zamówień, to by zaprzestała sprzedaży. Ale widocznie dla tej firemki liczy się tylko sprzedaż, bo przecież ciemny lud wszystko kupi jak zobaczy że na allegro mają 1600+ ofert kupna.

#weebo3d #vr #cardboard
  • 4
@bialekwciagarogale: O dwa tygodnie za późno. Przynajmniej dla mnie, może inni będą mieć więcej szczęścia.
O przesyłkę trzeba się prosić, odpowiedzi typu, że zostanie wysłane dzisiaj lub jutro, oczywiście spojrzałem na datę wysyłki i była zupełnie inna. To nic, mogę poczekać.
Towar rozlatujący się, brudny, soczewki #!$%@? tak, że ciężko doczyścić. Krawędzie są chyba malowane markerem przez co zostawiają ślad na twarzy, generalnie po użyciu całe ręce #!$%@?. Coś tam się
Wypowiem się jako ich naczelny propagator:

Faktycznie, polecieli w #!$%@? z jakością. Za duży popyt jak na ich mozliwości produkcji poskutkował niższą jakością wykonania. Nie wieszałbym jednak w pełni psów i dorabiał teorii, że to specjalnie - wiem, że to stosunkowo młoda firma i nagle zrobił się taki demand na 1000sztuk i ich to przytłoczyło, ale chcieli się wywiązać.

Wyszło jak wyszło - totalnie mi smutno, przekazuje ciągle uwagi twórcy i mamy