:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Może to trochę chamstwo, ale ciekawość wygrała. 5 miesięcy temu @Wywolwerowany_Rewolwer wrzucił wpis o treści:

Aż się wam wyżalę, bo kurwa nie mam komu. Mam 28lat, miałem całkiem dobrze płatną pracę, miałem kobietę, z którą planowałem ślub. Wczoraj rzuciłem wszystko w pizdu.
    Dlaczego? Codziennie rano jak wstawałem tylko się wkurwiałem, że muszę iść do pracy, której szczerze nienawidzę. >Oczywiście pracowałem, bo z czegoś żyć trzeba. Dziewczyna, której nie kochałem - byłem z nią tylko dlatego, że długo jesteśmy itp., rodzina itp - ci co są kilka lat w związku zrozumieją.
    W końcu pomyślałem o sobie za 10 lat. Będę Januszem, który zapierdala tylko po to, aby Grażynka mogła wydawać kasę, może jakieś dzieci będą - ale ja kurwa będę nieszczęśliwy.
    28lat to ostatni dzwonek, w którym możesz coś zmienić.
    Rzuciłem pracę, narzeczonej powiedziałem, że się rozstajemy, z mieszkania się wyprowadzam.

Wniosek:
    Jestem zajebiście szczęśliwy - bo czuję się jakbym zrzucił z siebie tonę cebuli.
    Troszkę boje się jutra, ale będzie co ma być

Czy OP odważy się odsłonić rąbek tego, co było potem i jak wszystko wygląda dziś?
    EDIT: link http://www.wykop.pl/wpis/7959408/az-sie-wam-wyzale-bo-kurwa-nie-mam-komu-mam-28lat-/

BTW, do takich kontynuacji mirkowych #coolstory można powołać osobny tag, np #odkopujemyhistoriezmirko
    pokaż całość

odpowiedzi (85)

#facebook pozwala teraz pisac samemu do siebie xD #tfwnogf

odpowiedzi (34)

1. Bądź na drugim krańcu Polski wykonując zlecenie dla klienta
    2. Pójdź do kawiarni na mieście by napić się herbaty pod koniec ciężkiego dnia
    3. Zostań zaczepiony przez kelnerkę
    4. Wręcz w jej ręce wizytówkę wychodząc
    5. Odczytaj wiadomość 3 miesiące później bo wpadła do folderu "inne" na Fejsie

pokaż spoiler #feels #przegryw
    pokaż całość

odpowiedzi (21)