Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: @lechwalesa: http://www.fronda.pl/a/cenckiewicz-ujawnia-jak-lech-walesa-dostal-status-pokrzywdzonego,1521.html

"W 2005 roku, Wojewódzki Sąd Administracyjny uznał, że fakt rejestracji agenturalnej, de facto jej niepodjęcie bądź formalne zerwanie i rozpoczęcie działalności antykomunistycznej, predestynują taką osobę do otrzymania w IPN statusu pokrzywdzonego"

"(...) dylematy prezesa IPN przecięło kolejne orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego z 26 października 2005 roku, w którym zobowiązano IPN do przyznania statusu pokrzywdzonego każdej osobie, która wcześniej została oczyszczona przez sąd lustracyjny z zarzutu kłamstwa lustracyjnego"

Idz
No co Pan zrobisz, jak oryginały dokumentów w Moskwie, a polskie kopie ubecja spaliła... Teraz to i IPN prawdy nie dojdzie, no bo jak ? System dba o własne bezpieczeństwo.
@lechwalesa:

Na Ukrainie nie chcieli się ustawiać i w Polsce byłoby to samo .


Pewnie tak. Wybór między większym, a mniejszym złem to żaden wybór. Ciekawe czy ruscy mieliby jaja interweniowac zbrojnie w Polsce w okolicach '90.

Pan i tak był pionkiem w tym wszystkim, ale ktos juz to gdzies na wykopie juz pisał, że Jaruzel tfu zdechł, Kiszczak tfu zdechł, mógłby pan znalezc troche odwagi w sobie i zdemaskowac ówczesne
@niegramwwowa:

Mały rozumku , co Ty wiesz , by oceniać .Nic więcej , nic lepiej , w tamtych warunkach nie można było .Bo bym zrobił , nie czekał na Ciebie i podobnych . Potrzebowałem drugiej kadencji i byłem pewny .A Wy wybraliście Kwaśniewskiego i SLD niejako w podzięce , za to że doprowadziłem Was do wolności .Tak jak potrafiłem zorganizować i poprowadzić etapami bezpiecznie do wolności ,tak też potrafiłbym poprowadzić do
@lechwalesa: Odsunąłeś od przywództwa Solidarności Anne Walentynowicz, a ona dla dobra Polski usunęła się w cień żeby dać ci miejsce jako temu, który pociągnie za sobą tłumy. Ludzie poczytajcie jej wspomnienia, przeczytajcie chociażby książkę "Anna Solidarność"!! Jak widzę twoje wpisy BOLEK, jak widzę zdjęcia na których jesteś... Jak ty się nie wstydzisz sprzedawczyku?!! Smoły i drewna pod twoim kotłem nie starczy zdrajco narodu!! Obaliliście rządy Olszewskiego, a mieliśmy szansę zbudować bogatą
@kwinto91:

Tak dostałbyś w bonach prywatyzacyjnych i 100 stoczniowców i podobnych wykupiłoby by stocznie i inne zakłady a Polska byłaby w Polskich rękach . To był mój plan , ale wybierającą Kwaśniewskiego i SLD zniszczyliście .ten i wiele moich świetnych pomysłów .