Wpis z mikrobloga

Potrzebuję porady, szukam jakiegoś zapasowego internetu z moim domowym mam cały czas problemy. Nie ma żadnych kruczków przy Red Bull Mobile 9zł, jest nieograniczony internet LTE (w zasięgu PLAY) na 30dni, pakiet można włączyć ponownie jak ma się na koncie 30zł+ i aktywne wychodzące.

1. Czyli doładuje za 50zł i 100 dni (3 miechy) mam nielimitowany internet? +2GB poza siecią PLAY z bonusu doładowania?
2. Czy jak Play domyślnie łączy się u mnie z T-MOBILE tooznacza "zasięg PLAY" w tej ofercie?
3. Ma ktoś to, używa, jak to jest?


#lte #play #redbullmobile
  • 22
@macza: 2. Nie,korzystasz po prostu z roamingu krajowego,Play z każdym ma podpisaną umowę na to. W praktyce oznacza to że twoje dane lecą przez nadajnik t-mobile a nie play.
@macza: 3. ja mam i używam
2. nie korzystasz w takim przypadku z oferty Play LTE, więc normalnie zużywasz pakiet 2 GB. Nie wystarczy, że złapiesz zasięg Play - musisz być w zasięgu LTE, żeby korzystać z darmowego LTE. Jeśli max co łapiesz to H(SDPA) to nic Ci to nie da i nie skorzystasz z oferty.
1. 2 GB do wykorzystania w roamingu krajowym (czyli np. na zasięgu T-Mobile) lub jak
@pikolo369: Przez 30 dni możesz bezpłatnie korzystać z szybkiego Internetu LTE w Red Bull MOBILE i pobierać dane bez pomniejszania pakietów. Po upływie 30 dni usługę możesz włączyć ponownie. Promocja dotyczy korzystania z technologii LTE tylko w zasięgu własnej sieci Play. Promocję darmowy internet LTE włącz kodem *111*480*1#. Aktywacja usługi jest możliwa, gdy na Twoim koncie znajduje się kwota 30 zł i nie minął okres ważności połączeń wychodzących.

Włączyłeś usługę? Sprawdź
@pikolo369: nie no czekaj. http://www.redbullmobile.pl/fileadmin/files/pdf/Regulaminy/Regulamin_Promocji_Darmowy_Internet_LTE_na_30_dni_22.10.2014.pdf regulamin, nie ma żadnej opłaty za włączenie tego.

Kupujesz kartę za 9pln, doładowujesz za 50pln żeby przedłużyć konto na 100 dni, włączasz co miesiąc pakiet, a dodatkowo POZA zasięgiem sieci PLAY LTE masz te pakiety gratisowe.

W regulaminie jest limit 100GB, ale jak mówią inni włączają 2mb/350kb po 130GB.

Jeszcze jeden minus - w każdej chwili mogą odwołać promocję ;)
@macza: a jak przeniesiesz numer to 50 zł przedłuża o 150 dni (5 miesięcy). z doładowaniem z allegro wychodzi nawet 9 zł na miesiąc przy takiej kombinacji