Wpis z mikrobloga

Mircy i Mirabelki - stało się! Właśnie przed chwilą zauważyłem, że stałem się słynnym "bordo" na Wykopie! No i teraz pytanie do Was. Co mam z tym fantem zrobić? W jaki sposób świętować? Jakiego wpisu ode mnie i wyznania oczekujecie?

Oczywiście usuwanie konta nie wchodzi w grę.
Czekam na wszystkie gratulacje!

#oswiadczenie #bordo #wykop #humor #heheszki
Pobierz Bunch - Mircy i Mirabelki - stało się! Właśnie przed chwilą zauważyłem, że stałem się...
źródło: comment_I8kok9yYcZsRlgnVohtOSp1S4w8VYZrL.jpg
  • 11
@Saeglopur: Właśnie... jak to jest?
To bycie bordo nie zależy od napisanej dużej liczby postów?
Możne je stracić? Nie wiedziałęm, jak zatem działa mechanizm z bordo?
@Bunch: Sprawdzałem to niedawno i się okazuje że 'algorytm' który o tym decyduje do dziś jest tajemnicą i co ważne - może się zmieniać ciągle. Wydaje mi się, że Mirko ma w tym małą wagę bo odkąd przestałem dodawać znaleziska i w nich bardziej się udzielać - bordo poooszło.
@Bunch: BTW #1000 to chyba wartość graniczna i tylko 1000 kont może mieć bordo. A wykop rośnie silnie pod względem liczby użytkowników wiec i poprzeczka w aktywności idzie w górę.

Moja teoria dlaczego teraz tak trudniej: ilość PiSowskich trolli jest tak wielka a ich aktywność tak intensywna jak widać po głównej i wykopalisku że wielu z nich przejęło bordo wypychając innych. Na własne oczy to można zaobserwować widząc ilu z nich
@Saeglopur: Z tymi trollami to nie głupie. Ale wiesz, liczbę userów zawsze może serwis zwiększyć tych z bordo :)

Nie wydaje Ci się dziwne, że NIE WIADOMO co trzeba zrobić by zostać bordo?
@Bunch: Wg mnie to akurat dobrze że nie do końca wiadomo - przynajmniej nikt tego nie zmanipuluje łatwo. A że @moderacja ma wybombane na manipulacje jak widać choćby po znaleziskach to nawet lepiej że chociaż tak to rozwiązali.