Wpis z mikrobloga

@lechwalesa:

Cenckiewicz Ty naprawdę idź do lekarza .Czy Ty wiesz co znaczy prawo .W sprawie Bolka i pomawianie mnie o współpracę nic nie da się zrobić .Przegraliście prawnie ostatecznie wszędzie gdzie jest tylko możliwe .Odpowiesz za te bezczelne pomówienia ., A gnioty trzeba będzie zmielić . To tylko kwestia czasu .Prawda musi zwyciężyć , a ona jest . Nigdy nie współpracowałem , nigdy na nikogo nigdzie nie pisałem ani nie robiłem donosów .Wszystko to wymyśliłeś podpierając się podrobionymi materiałami którymi walczyła ze mną komuna .Tylko że im nie uwierzono ,a Tobie co niektórzy wierzą .LW
  • 37
@lechwalesa: No to w końcu jak ma wyglądać ta ustawka? Sam, czy z dziesięcioma pomocnikami?
Kto wybiera gości i wg. jakiego klucza? Kto wyklucza stoczniowców, byłych kolegów/świadków z "debaty"?
A kto wybiera moderatora prowadzącego ? Dlaczego to ma być w IPN i w ciasnej sali bez publiczności?
Chyba prościej pozwać autorów do SĄDU niż strugać takie szopki pod publiczkę łamiąc swoje deklaracje?
annaes1980 - @lechwalesa: No to w końcu jak ma wyglądać ta ustawka? Sam, czy z dziesi...

źródło: comment_x3Sf2CUb3x34YA6KSrGZzpgGeYZGEeq3.jpg

Pobierz
@lechwalesa: @lechwalesa: Mr Walesa po pierwsze to pan Cenckiewicz.Cytat-- Cenckiewicz Ty naprawdę idź do lekarza .Czy Ty wiesz co znaczy prawo-- Koniec cytatu .tak sie zastanawiam niby mr Walesa chce dialogu a juz na samym poczatku wyzywa ludzi .To po co ma byc ta debata jesli znow cytat--- Przegraliście ostatecznie wszędzie gdzie jest tylko możliwe .Odpowiesz za te bezczelne pomówienia .,-- Koniec cytatu .Czy tak odpowiada byla glowa panstwa Polskiego
@lechwalesa: będzie Pan darł dokumenty bez czytania jak w wywiadzie z Braunem?
Kiedy naukowcy po raz kolejny dowiodą, że jest Pan TW Bolkiem - przewiduje Pan przedłużenie debaty na swoja obronę, kiedy go Panu zabraknie?
Kiedy naukowcom zabraknie czasu na pełne przeprowadzenie wywodu logicznego - przewiduje Pan przedłużenie debaty?
@lechwalesa: czy może Pan wyrazić się bardzie precyzyjnie, bo nie rozumiem do którego z moich pytań odniósł Pan słowo "nigdy"?
Nigdy nie będzie Pan przedłużał debaty gdy naukowcy znów udowodnią, że sypał Pan kolegów z WZZW i innych prześladowanych przez komunistów?