Wpis z mikrobloga

Hej Mireczki

Pora na małe rozdajo z mojej strony.
Wśród plusujących wylosuję ten oto, własnoręcznie wykonany breloczek - konik. Drewno z jakiego jest wykonany to bardzo twardy palisander. Został zaimpregnowany i nawoskowany - kontakt z kluczami mu nie zagraża :)
Myślę że przyda się na nadchodzące walentynki jako dodatek do prezentu dla #rozowepaski albo #niebieskiepaski
Losowanie w poniedziałek o 16:00
W celu usztywnienia przesyłki dorzucam gogle VR Volkswagena
Jak będzie zainteresowanie, to w przyszłości zrobię kolejne rozdanie.

Biorą udział wszyscy z ilością akcji +500 na wykopie.
#rozdajo #konie
źródło: comment_MKJCxRyhQ6GlEVKCBvGnaEtJY2YBPO9p.jpg
  • 38
@NieObchodzSie: Drewno nasączyłem w pokoście lnianym, poczekałem parę dni aż wyschnie. Potem wypolerowałem filcem. Na końcu pasta do butów z woskiem nałożona i roztopiona suszarką do włosów, przetarta szczotką do butów i się błyszczy. Drewno samo z siebie się błyszczy, bez żadnego pucowania :P
@El_Duderino: @AdamZz: Nie mam żadnych w tym momencie, nie wiem ile by to kosztowało nawet. Potrafię długo nad tym siedzieć bo lubię dokładność, ale to
@Woyto: nie plusuję, bo warunki rozdajo mnie wykluczają, ale podziwiam i gratuluję pracy rąk własnych. Z palisandrem mam do czynienia w mojej gitarze basowej. Z resztą to drewno jest szeroko wykorzystywane w przemyśle lutniczym ze względu na swoje właściwości.
@Woyto: Główka wystarczy, żeby rozpoznać gitarę. A defila rozpozna chyba każdy gitarzysta, takich instrumentów z dolnej półki się nie zapomina ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Olibass: Też mam bass. Defil Romeo xD Wziąłem go bo wyrzucali graty po pewnej osobie. Odrestaurowałem i nawet fajnie gra, jeszcze strun nie zmieniałem. Tylko jest wygięta i struny mocno odstają od mostku, bardzo bolą palce podczas grania.