Wpis z mikrobloga

@KawaJimmiego: Wałęsa pozostanie Wałęsą. Nawet takich osób jak ŚP. A. Walentynowicz nie uszanuje, a buty mógłby jej czyścić.

@lechwalesa powtarzam po raz kolejny, żebyś odpowiedział na poniższe pytania Pani Anny:
1. Czy pamiętasz ,jak w styczniu 1971 r. przyznałeś, że na zadanie SB dokonywałeś identyfikacji uczestników zajść grudniowych z fotografii i filmu? Czy teraz możesz podać powody tych działań?

2. Dlaczego okłamałeś wszystkich mówiąc o przeskoczeniu płotu, podczas gdy na strajk
@klikus: Sto razy na te pytania przygotowane przez SB i podrzucone Walentynowicz i nie tylko odpowiadałem .

Poniżej w tym piśmie masz dowód .

Komuniści długi czas nie przyznawali się że mnie też internowano ze względu na moją wtedy pozycję tak w kraju jak i zagranicą ,

liczona na to że mnie przekupią . zastraszą , że mnie w jakiś sposób przyłączą .

Zastosowano wobec mnie wszystkie możliwe argumenty , od
@lechwalesa: Proszę wskazać kiedy i w jaki sposób odpowiedział Pan na te pytania A. Walentynowicz.
Wg. mojej wiedzy Pan tego nie zrobił. Jeśli się mylę to chętnie przeproszę.
Mam na myśli daty, linki itp - a nie zwykłe gadanie, że cos tam Pan zrobił.
@dziaru: nawet jeśli przyjmiemy, że Wałęsa przyjechał na strajk tramwajem, to:
- dlaczego we wspomnieniach wchodzi raz przez płot, raz przez mur, raz przez dziurę, itp itd?
- dlaczego na przestrzeni kilku kartek we wspomnieniach raz idzie z tramwaju do bramy a raz wzdłuż płotu?
- po co Wałęsa ma skakac przez płot i narażać się na straż stoczniową, skoro bez trudu w tym samym czasie przez bramę wchodzi Lech Zborowski,
@klikus: weź też pod uwagę, że pytasz o wydarzenia sprzed ponad 35 lat. To tak jakbym ja Cię teraz pytał na wyrywki o czym gadałeś z kumplem z ławki dokładnie 10 lat temu, 1 lutego. Mieszasz się w zeznaniach - ooo to coś tam kombinowaliście niedobrego. A tu chodzi nie o 10 a o 20, 30 lat. Jeśli nie prowadził dzienników to już mu się dawno wymieszało wszystko. A Ty pytasz
@dziaru: to zupełnie nie wchodzi w grę.
Cały sierpień 1980 to pasmo ciągłych absurdalnych, przeczących sobie "faktów".
Dosłownie - czego się nie chwycisz - są ogromne niejasności i bezsensowne twierdzenia.
Stąd uprawomocniona teza, że legenda sierpniowego Wałęsy jest dorobiona.

Chcesz więcej takich kwiatków jak powyżej?

Świadczą za Wałęsą jedynie Borusewicz i Borowczak, którzy w tych absurdach brylują.
@lechwalesa:

Kiepski żart , nie mogę wytoczyć procesu ?, mogę i każdy wygram , po prostu nie chciałem , bo przedłużam

takim nieudacznikom żywot , chcecie to wytoczę , a na Wyszkowskim wisi nie wykonany wyrok.


TAK, CHCEMY WYTOCZENIA PROCESÓW aby WYCOFANO WSZYSTKIE KSIĄŻKI !
Konfidentem jest się całe życie, bo potem jest się trzymanym krótko za mordę będąc
szantażowanym ! Tak by zrobił każdy szanujący się człowiek, no chyba, że