Wpis z mikrobloga

Czy jest tu ktoś po #inzynieriabiomedyczna? Potrzebuję radę/wsparcia. Aktualnie chcę jebnąć te studia. #!$%@? niesamowity a z relacji ludzi ze starszych roczników wynika,że z pracą nieciekawie. Niby szkoda 1,5 roku stracić ale bardziej szkoda 3,5 roku. Mamy ciekawy materiał i w ogóle, ale nie sztuką jest się zaorać a potem jeszcze biedę klepać. Taguję też #politechnikapoznanska #politechnika
  • 15
  • Odpowiedz
@zapomnialam_loginu: No uczelnia twoja jest "trochę" lepsza. Czasami żałuje, że nie poszedłem na pwr albo agh mimo, że matura mi pozwalała. Wolałem wtedy za różowym iść. Muszę pomyśleć nad tym wszystkim i trochę zbadać rynek, czy to kwestia regionu polski czy uczelni. Czas w końcu zacząć coś robić konkretnego w temacie.
  • Odpowiedz
@ukaszukasz: Moja znajoma z put z tego kierunku teraz sie broni, a prace w branzy znalazla latem, w Poznaniu. W sumie z doswiadczenia wiem ze prace znajdziesz nie szybciej niz na 3 roku studiow, moze nie ma sie co zniechecac? Ja jestem z energetyki i u nas zeby miec robote najlepiej miec znajomosci, a jednak udalo mi sie bez tego.
  • Odpowiedz
@zapomnialam_loginu: @HorribileDictu: @ukaszukasz: Skończyłem IB kilka lat temu (no prawie, bo magistra nie skończyłem( )), pracę znalazłem bez problemu i jeszcze musiałem wybierać najlepszą ofertę;). Może nim napiszę co i jak, ty mi powiedz co chciałbyś robić, gdzie szukał pracy i ile chcesz zarabiać, wtedy ja znając dosyć dobrze rynek powiem czy masz czego szukać.
  • Odpowiedz
@zapomnialam_loginu: Tzn., ogólnie studia mi się podobają i uczymy się ciekawych rzeczy. Poza tym niespecjalnie mam pomysł na coś innego, a z deszczu pod rynnę nie ma sensu wchodzić.
@Volter: W sumie po tym czego się nasłuchałem nie będę wybrzydzał, generalnie moje mocne strony to wszystko co związane jest z elektroniką. Także np. praca przy serwisowaniu urządzeń medycznych, montaż, instalacja, obsługa. Słyszałem, że w szpitalach zatrudniają do obsługi (szczególnie na
  • Odpowiedz
generalnie moje mocne strony to wszystko co związane jest z elektroniką. Także np. praca przy serwisowaniu urządzeń medycznych, montaż, instalacja, obsługa.


@ukaszukasz: No to idziesz kolego w dobrym kierunku, bo jak szukać pracy w Polsce po tym kierunku to właśnie tu

Słyszałem, że w szpitalach zatrudniają do obsługi (szczególnie na oddziale radiologii).


@ukaszukasz: Owszem, chociaż tam wystarczy technik medyczny, zarobki dosyć słabe

Mnóstwo osób u nas na kierunku naoglądało się
  • Odpowiedz