Wpis z mikrobloga

##!$%@?
#polityka
#przemyslenia

ale żeby wywalić 300 kierowników ... myślałem że Polska to nie Somalia


takim sposobem nic się w Polsce nie zmieni bo taki kierowniczek z góry zakłada że będzie pracował 4 lata no może przy dobrych wiatrach 8 i patrzy żeby się nachapać i ustawić siebie i swoją rodzinę bo wie że to jego jedyna szansa i ma gdzieś państwo i obywateli .... czy rządzi pis czy po czy jakaś inna partia zawsze będzie tak samo

https://sadeczanin.info/wiadomo%C5%9Bci/pis-%E2%80%9Eczy%C5%9Bci%E2%80%9D-z-ludowc%C3%B3w-arimr-poleg%C5%82-antoni-kie%C5%82basa
Pobierz gdziejajestem - ##!$%@? 
#polityka 
#przemyslenia 

ale żeby wywalić 300 kierowni...
źródło: comment_25ofsdrXhfPYjysLeKy47jadbm2YTTEu.jpg
  • 11
@gdzie_ja_jestem: Ustawa o Służbie Cywilnej nie jest groźna tylko teraz przy rządach PiS ale tworzy niebezpieczny precedens i możliwości dla kolejnych rządów. Platformie i PSL zajęło lata aby obsadzić urzędy przez to, że zachowali przynajmniej pozory konkursów. Kaczyński się w tańcu nie pierdzieli i usunął wszelkie przeszkody na to aby "mierny, bierny ale wierny" mógł się doczłapać do wysokiego stanowiska niemal błyskawicznie. I teraz pytanie - czy przy obecnym systemie wprowadzonym
@jaqqu7: #!$%@? mnie pis, po czy partia przyjaciół piwa .... ale to już parodia....
u mnie w firmnie budowlanej pracuje około 100 osób i jest w biurze 10 osób (ludzie od przetargów, kosztorysów kierownicy budów itp) w miare wszystko ogarniają wiedzą co i jak .... gdyby w ciągu jednego dnia ich zwolnić i dać 10 nowych osób to to wszystko #!$%@?.. nawet jak Ci nowi mieli by #!$%@? doktorat z danej
@kwakwa: A myślisz że kogo pierwszego nowy kierownik zmieni? Każdy z tych nowych pisiorków ma rodzinę, znajomych, coś komuś zawdzięcza, jest trochę ludzi w terenowych strukturach PiS, którzy też chcą się nachapać a w PiS jak widać jest przyzwolenie na traktowanie Polski jak konfiturek do wybrania.