Wpis z mikrobloga

Jeszcze żaden spam mnie tak nie rozbawił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najdroższy

Proszę wybaczyć mi, jeśli moja poczta nie zaskoczył cię, ponieważ nie znamy siebie nawzajem Jestem panna Michelle Darlington jedyną córką późno pana Aleksandra Darlington. Byłam studentka Medyczny Uniwersytetu Ghany Akrze w Afryce Zachodniej, mój zmarły ojciec Alexander Darlington umarł i zostawił mnie i moją matkę pani Sarah Darlington. Mam 21 lat ,

Mój zmarły ojciec Alexander Darlington posiada wiele firm tutaj w Abidżanie Wybrzeża Kości Słoniowej przed śmiercią, który wyjechał do mojej matki pani Sarah Darlington. W ciągu roku od mojego zmarłego ojca śmierci, matka pani Sarah Darlington został zabity przez wynajętych zabójców, po moja matka zginęła, mój późno ojców prawnik zadzwonił do mnie, aby przekazać moje późne ojców dokumenty do mnie po moich ojców prawnik nie przekazał dokumenty do mnie, mój wujek zaczął wymagający dla dokumentów mojego bogactwa i własności późnych ojców.

Mam teraz nazywa mój ojcowie prawnik, on przyszedł i powiedział wujkowi, że ojciec sporządził testament / testament, że wszystkie jego właściwości należy do mnie. Po ojcowie moi prawnicy złożyli oświadczenie wuj zaczął walkę mnie do przedłużyć poszedł i załatwił wynajętych zabójców mnie i mojego młodszego brata zabić.

Kiedy po raz pierwszy przyszli do naszego domu, kiedy nie było w pobliżu, mój młodszy brat Emmanuel został postrzelony i dwóch naszych ochroniarzy zginął również przed mężami przyjechała policja, uciekli, która mnie do parku z mojego związku ojców dla pokoju i bezpieczeństwa w moim życiu też myślałem, że to będzie na tej drodze, ale nadal dzieje, że sprawia mi przestać chodzić do school.Because boję niech coś nie zdarzy mi się w pomieszczeniach szkolnych, to jest powód, dlaczego skontaktował się jako uczciwego człowieka tak, że będziesz mi pomóc w przeniesieniu mojego zmarłego ojców pieniądze na swoje konto bankowe.

Wspomniany fundusz (4,8 £ Milion Brytyjski funt szterling) Cztery miliony osiemset tysięcy Brytyjski funt szterling, który miał wcześniej zwierzył mi było do utworzenia placówki medycznej za granicą, został złożony w jednym z banków tutaj w Abidżanie Wybrzeża Kości Słoniowej będę zaoferować 15% całkowitej kwoty za pomoc w przekazywaniu tego funduszu z sukcesem na koncie, a po przeniesieniu pieniędzy mogę przyjść do swojego kraju i kontynuować swoją edukację.

nie proszę mi pomóc, a Bóg będzie błogosławił.
Michelle Darlington

#heheszki #wiadomosci #mail
  • 2