Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirki i Mirabelki! Zróbmy coś dobrego dla innych! Rozpoczynam akcje charytatywną pod tagiem #akcjapsylocyby
Dodatkowo na samym dole #rozdajo ! .

Dzisiaj na mirko w gorących z ogromną liczbą plusów trafił ten oto wpis.
Pomyślałem więc, że można byłoby uwiecznić tych w jakiś sposób tych najlepszych mirków!
Akcja zaczyna się od dzisiaj (08.02.16) i będzie trawała przez 5 kolejnych dni (13.02.16).

Akcja polegała na wsparciu jednej z dwóch dostępnych opcji:
1. FUNDACJI O UŚMIECH DZIECKA która ogólnie mówiąc - zapewnia sprzęt niezbędny do diagnostyki i leczenia chorych dzieci. Wiecej o całej fundacji można przeczytać w odnośniku wcześniej.
Konto Fundacji "O Uśmiech Dziecka"
14 2030 0045 1110 0000 0407 8800 (Bank BGŻ o/Toruń)

2. KLUBU SPOROTWEGO SKS ALEKSANDRIA- jest to klub sportowy w którym gra moja siostra. Bardzo ciężko nam z jakimikolwiek środkami na wyjazdy oraz lepsze wyposażenie naszych dziewczyn, a pomimo sukcesów jest trudno o rozwój czy szansę na kolejne osiągnięcia.
Konto "SKS Aleksandria"
02 1090 2590 0000 0001 3167 6782


Pewnie zastanawiacie się w jaki sposób bym was uwiecznił? Zrobimy coś w stylu wielkiego plakatu (oczywiście w formie graficznej, nie napisanego pisakami jak tutaj :)
z nickami osób które wsparłyby akcję.
Plakat ten trafi do Mirka, który ostatecznie wpłaci najwięcej na dany cel charytatywny.

- Każdy Mirek, który wpłaci 1zł i więcej, na dowolny cel z podanych wyżej - zostanie uwieczniony na przygotowanym przeze mnie plakacie!
- Każdy Mirek, który wpłaci 10zł i więcej, na dowolny cel z podanych wyżej - dostanie prosty szkic narysowany przeze mnie na tablecie graficznym. Szkic będzie przedstawiał coś co dana osoba sobie zażyczy.


Dodatkowe cele:
- Jeśli kwota wpłacona na klub mojej siostry przekroczy 200zł to @Felonious_Gru dostanie unikatowy kubek klubu, jedyny taki na świecie!
- Jeśli akcję wspomoże ktoś z siedziby wykopu - wyśle im paczkę niespodziankę w której będzie dużo Białków ( ͡ ͜ʖ ͡)

Potwierdzenia przelewu proszę umieszczać pod tym postem. Mirki które wpłacą więcej niż 10zł proszeni są o napisanie tematyki szkicu, który mam dla nich zrobić.

Pod koniec akcji skontaktuje się z fundacją "O Uśmiech dziecka" oraz klubem SKS Aleksandria i podliczę zebrane przez was środki. Liczę, że bardzo mnie zaskoczycie i zachęcam do pomocy, dla dzieci zawsze warto.
Jeśli wszystko się uda, akcja będzie powtarzana co 3-4 miesiące. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Wołam #torun #pomagajzwykopem #akcjapsylocyby Dziekuje bardzo za pomoc w organizacji @gibpotatoe

// Każda plusująca osoba będzie mogła wygrać Książkę 1984 napisaną przez George Orwella :) Losowanie pod koniec akcji.
  • 49