Wpis z mikrobloga

@wykopowewykopy: Kolejna osoba nie mająca pojęcia o transporcie. Jak jesteś ubezpieczony to się nie musisz przejmować kradzieżą, która jest powszechna w transporcie.

Każdy normalny przewoźnik który dba o swoją renomę ma wykupione OCP. Większe firmy zresztą nawet nie biorą pod uwagę przewoźników bez OCP. U mnie na praktykach nawet system nie dopuszczał do druku jeśli polisa się skończyła, albo jeśli przewoźnik nie miał ważnej licencji(nie dotyczy do 3,5t)

ps. @MajkiGee: Jeśli ktoś ma pojęcie, ale ma inne zdanie to odrazu blokujesz? Beka z ciebie :D
  • 5
@ButtHurtAlert: eee... co Ty chrzanisz? chodzi o fakt, ze dochodzic moze do powtarzalnego czynu, a kazde uzycie ubezpieczenia to wzrost skladki. I Ty piszesz mi o transporcie, a zarazem uderzasz w ubezpieczenie. Czy to transport czy sklep - jeden pies. Taka sama zasada. Zatem proszę Cie, poczytaj warunki. Takie same zasady nawet mają banki - im większym ryzykiem jesteś tym drożej. A o to wlasnie chodziło. Poczytaj, wróć.
@ButtHurtAlert: hahaha... no dla Twej info tak
1. wujek od wojska jeździl tirami, teraz sam wspoltworzy jedna firmę na wilekopolsce - spedycja do włoch
2. sam robiłem przy nie jednym evencie dla firmy Malinowski.
3. dodac mozna by jeszcze kilka osob po politechnikach, które pracują, ale to raczej dodatek (opole i wwa)
jesteś tak zabawnym chłopczykiem ;) Bo spłycasz wszystko do takiego czegoś... nic dziwnego, ze dal Cię na czarno.
Pobierz w.....y - @ButtHurtAlert: hahaha... no dla Twej info tak
1. wujek od wojska jeździl ...
źródło: comment_sksAKkyHG49JCW9Vspe5Nf1FzoMZGmc9.jpg