Wpis z mikrobloga

Kolejny przykład pokazujący, jak mieszkańcy mają potrzebę ozdabiania nawet najbardziej obskurnej i zaniedbanej przestrzeni. Tutaj mamy istny eklektyzm: zabytkowy zdrój uliczny (wygląda na sprawny), dziecięce malunki, donice z kwiatami, a do tego "nowoczesne" elementy infrastruktury. Wszystko utrzymane w gustownych kolorach z przewagą brązu ;) Widać, że podwórko żyje :D

Zachęcam do obserwowania mojego tagu #miastomeneli.

#lodz #fotografia #mojezdjecie
Pobierz punkgrrl - Kolejny przykład pokazujący, jak mieszkańcy mają potrzebę ozdabiania nawet...
źródło: comment_5wWGNr3kBF4qsbr2GfzYWjfWoBUL9FgE.jpg
  • 22
@Obstrukcja: Bardzo się cieszę, że obrana formuła się podoba. Opis nie zawsze oddaje dobrze moją intencję w momencie wykonania fotografii (czasami jest to potrzeba uchwycenia interesującego widoku), ale staram się, by stanowił on jakąś wartość dodaną.
@japer: Tak, wiem, już to przerabialiśmy :) Wcale nie twierdzę inaczej ;)
@progressive: Dzięki za cynk, chętnie się zapoznam.
@FeniEnt: Cała masa głupich błędów jest powszechna w internecie. Nie sądzę, żeby upowszechniły się ostatnio, po prostu nigdy wcześniej tak wiele osób nie miało możliwości posługiwać się publicznie językiem pisanym.
@3mielu: Trochę psuje, ale włączyłam ją, bo niejako dopełnia tą eklektyczną kompozycję ;) Dzięki :)
@FeniEnt: Ja nie zauważyłam, żeby się częściej ostatnio pojawiał. Jak dla mnie jest równie irytujący (żeby nie powiedzieć gorzej), co cała reszta. A tych błędów już jest tyle (o interpunkcji nie wspominając), że człowiek nabywa częściowej ślepoty, bo by zwariował ;)
@punkgrrl: Fakt, ta ślepota rzeczywiście przeszkadza. Często łapię się na tym, że dopiero gdy czytam swoją wiadomość drugi raz, czasami juuż po wysłaniu, to są w niej rażące błędy. ( ͡° ʖ̯ ͡°)