Wpis z mikrobloga

Jakiś tydzień temu koleżanka chciała sobie u mnie rysunek zamówić "za czekoladę lub co tam sobie chcesz" (nad którym de facto musiałabym poświęcić sporo czasu i pracy) to jej powiedziałam "co tam sobie chcę" czyli konkretnie ILE takie coś wyniesie, od razu padło zdanie, że jeszcze to przemyśli, że da znać i do tej pory chyba nic nie wymyśliła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kwejkaledobre #humorobrazkowy #truestory
Huntress - Jakiś tydzień temu koleżanka chciała sobie u mnie rysunek zamówić "za czek...

źródło: comment_U52Sg5Gl4xwrSSBm0ylV5hUeWTpQoofZ.jpg

Pobierz
  • 80
za jakąś śmieszną czekoladę?

@Aztek2201: a to nie mogłaś poprosić o zapas czekolady na najbliższe 2 lata, tylko od razu się obrażać?

A co jeśli koleżanka specjalizuje się w tworzeniu w czekoladzie i chciała się wymienić dziełami, a ty ją tak nieładnie zdyskredytowałaś? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Huntress: Sam robię po mega rabacie tylko wtedy, kiedy widze, że to może mi przynieść jakiś zysk, może nie w tej chwili, ale za miesiąc-dwa lub trzy, wróci to ze zdwojonym zyskiem.

podobnie myślą znajomi informatyków: weź mi napraw komputer, kupię ci czteropak piwa z promocji.


@Aztek2201: Ostatnio bratu ciotecznemu za 2h pracy (de facto mogłem w tym czasie projektowac, jak to mam w zwyczaju) przy usuwaniu śmieci z kompa
@Huntress: Cześć! Może nie znamy się za dobrze, ale potrzebuję rysunku. Myślę, że jak się postarasz, to będziemy mogli nawiązać jakąś dalszą współpracę. Dobrze by było jakbyś zrobiła parę koncepcji tego samego motywu, żebym mógł sobie z czegoś wybrać. Pierwszego rysunku oczywiście oczekuję za darmo, a Ty będziesz miała do portfolio, więc oboje na tym zyskujemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)