Wpis z mikrobloga

Witajcie! Jest piąteczek, więc jest rozdajo!

Zabawa jest prosta daj plusa i napisz w komentarzu dlaczego JJRC H98 powinien trafić do Ciebie!

Bawimy się do końca weekendu. Powodzenia!

Kilka słów o tym co jest do wzięcia - dron JJRC H98 (zestaw widoczny na załączonym obrazku) to niewielki quadcopter od naszych majfriendów (ja otrzymałem go od GearBest.com) i kosztuje zaledwie ok. 28$. Pomimo swojego niewielkiego rozmiaru wyposażono go potężna (jak na swój rozmiar) śmigła co daje mu prawdziwą moc! Oczywiście jest też kamerka na karty micro sd (0,3 megapiksela), fajnie, że można sobie ją regulować (góra / dół) jednak nie można się po niej spodziewać jakiś efektownych ujęć poza tym. Poza tym jak zwykle dostajemy zapasowe śmigła, nóżki, które lubią odpadać w czasie lotu dlatego ich zapas jest zbawienny. Bateria starcza na 5-10 minut lotu w zależności od tego czy używamy kamery. Z ekstrawagancji na pilocie mamy dostępne standardowo 3 różne programy przyśpieszenia do tego przyciski funkcyjne, które dają możliwość wykonywania akrobacji oraz przycisk powrotu. Pilot opanuje drona w zasięgu ok. 50 m co jest myślę odległością dość optymalną jak dla tak małej maszynki. Dron ten jest jednym z najtańszych na rynku i świetnie się sprawdzi w rękach początkującego pilota.

Możliwości drona można zobaczyć na tym filmiku

Gdyby ktoś jednak chciał kupić to można to zrobić: TU

#rozdajo #zadarmo #konkurs #darylosu #plus #drony #dron #chinskiecuda #technologia #pdk
Pobierz saint - Witajcie! Jest piąteczek, więc jest rozdajo!

Zabawa jest prosta daj plusa ...
źródło: comment_BBfLguzL8tUlk8jQ9m7nKd26DOUyGvTD.jpg
  • 219