:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mama zawsze powtarzała:

ucz sie synu i spierdalaj z tego kraju bo nic dobrego Cie tu nie czeka.

jak powiedziala, tak zrobilem.

#cytatywielkichludzi #emigracja

odpowiedzi (81)

Siedze sobie u lekarza. Czekam na wizyte. Niedaleko mnie siedzi koles okolo czterdziestki i dwie babeczki po szescdziesiatce. Wesolo rozmawiaja sobie o chorobach, wymieniaja sie nowymi informacjami na temat sluzby zdrowia, generalnie jak male spotkanie towarzyskie w kawiarni. Nagle cala ekipa patrzy w jedna strone, usmiechaja sie szeroko i witaja jakiegos pana w bardzo podeszlym wieku. Dziadunio podszedl no nich usmiechnal sie i powiedzial: - No czesc, a wy co tak pozno dzisiaj.

Nikt mi teraz nie powie, ze te dziadki przychodza do lekarza bo sa chorzy. Oni tu maja poprostu swoje imprezy.

#coolstory #sluzbazdrowiatakasmieszna
    pokaż całość

odpowiedzi (18)

Mireczki, mam, kurwa mam! Długo próbowałem z różnymi biznesami lecz ten na który teraz wpadłem pozwoli mi zgromadzić środki na setki ton cebuli. Przeprowadziłem test, przyjął się wyśmienicie. Gruby projekt, ale oczywiście potrzebne spore pieniądze na inwestycje. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

ale #wygryw i tak będzie

moja propozycja - dajesz plusa, za 3 miesiące tu wbijam i każdy plusujący dostaje po 5 (słownie pińć kurwa) kilogramów cebuli! to nie są rzarty! ( ͡º ͜ʖ͡º)

A Wy co, dalej 8 godzin w #pracabaza?

pokaż spoiler nawet mi Was nie rzal
    pokaż całość

odpowiedzi (12)