:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Szacunek dla pana
    #biedron

odpowiedzi (101)

Hej Mireczki! Pora na #pokazmorde
    #atencyjnyrozowypasek

A tak serio to miłego dnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

odpowiedzi (167)

Wkurwia mnie obowiązek sprzątania psich kup.

Zraz będzie hurrr durrr, że:

jak to?? sprzątaj kupy!!! dzieci się w tym bawią potem, trawniki obsrane, to odpowiedzialność właściciela!!!
    A ja mam to w dupie. Bo:

pokaż spoiler 1. Ja się pytam, co ja mam z ta kupą zrobić? Nigdzie na mojej ulicy nie ma śmietników, a już z pewnością nie ma śmietników na psie odchody. Ostatnio ustaliłam, że jak pies się wysra na trawniku koło mojego bloku, to muszę zapierdalać pół kilometra, aby kupę wywalić do kosza. No chyba, że powinnam ją schować sobie do kieszeni i zabrać do domu.

pokaż spoiler 2. Chuj mnie obchodzi, że dzieci sobie chodzą po trawniku i wszystkie mamusie mają z tego powodu ból dupy o kupy. Dzieci mają pierdyliard placów zabaw, praktycznie na każdym kroku. A pies sra na trawniku, bo gdzie ma srać, na chodnik? Psich wybiegów, czyli miejsc, gdzie bezpiecznie można spuścić psa, aby sobie pobiegał, jest w Warszawie dosłownie kilka, może kilkanaście. I to też mnie wkurwia...

pokaż spoiler 3. Sprzątanie kup jest obdrzydliwe. Wolę zapłacić mandat.

Już mi lepiej. Dziękuję, dobranoc.

#gorzkiezale #oswiadczenie #niepopularnaopinia #psy

pokaż spoiler pewnie też #gownoburza
    pokaż całość

odpowiedzi (194)