Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (5)

Teraz powiem bardzo niepopularną opinię na temat sprawy Domika, który się powiesił z powodu prześladowań...chłopiec żyłby gdyby w szkołach, tak jak dawniej byłyby mundurki i normy dotyczące fryzur i innych elementów wyglądu. Tak jak nie powinno być w szkołach krzyży, gwiazd Dawida czy proporczyków PO, PiS i innych, by dbać o światopoglądową neutralność, nie powinno być wydumanych strojów. Ja ubierałam swoje dzieci do szkoły skromnie i nudno a nawet moja najmłodsza córka, która jest esencją nieśmiałego introwertyka i kujona, nie miała problemów z rówieśnikami.

W tym momencie chowam się za kanapę i zakładam na głowę kask i ciągnę dalej:

Szkoła to nie rewia mody, opór przeciwko grzywkom, rurkom i brzydkim koszulkom moim zdaniem wynika nie tylko z buractwa czy cebulactwa ale z oporu przed amerykanizacją polskiej kultury. Chłopcy tzw. "emo" są nam kulturowo obcy stąd budzą sprzeciw.

Ten chłopiec zginął przez polityczną poprawność, która każe nam za wszelką cenę i wszędzie demonstrować swoją indywidualność i nie tyle akceptować co chwalić rzeczy, które nam się nie podobają.

#polska #szkola #dzieci #wydarzenia #niepopularnaopinia #oswiadczenie #4konserwy #gimbaza
    pokaż całość

odpowiedzi (105)

#pracbaza

1. Zatrudnij studenta do pracy na 3 dni w tygodniu
    2. Po okresie próbnym zacznij zasypywać studenta nawałem pracy
    3. Wypominaj studentowi, że jest tylko 3 dni w tygodniu i się nie wyrabia ale twierdź, że mu tego nie wypominasz bo się przecież zgodziłeś na taki układ
    4. Wypominaj studentowi, że nie zostaje po godzinach ale twierdź, że mu tego nie wypominasz
    5. Student mówi, że zaczęły się wakacje i będzie mógł przychodzić 5 dni w tygodniu
    6. Zaproponuj studentowi tę samą stawkę za pełny etat co za 3/5 etatu, bo był chujowym pracownikiem i się nie wyrabiał
    7. Student mówi, że nie ma innej pracy na oku ale i tak spierdala

pokaż spoiler student here, nie oczekuję pocieszenia, mówię tylko jak się traktuje studentów i młodych pracowników w niektórych firmach :)
    pokaż całość

odpowiedzi (33)