Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Wyobraź sobie #wykop w prawdziwym życiu.

  Wchodzisz do baru. Przy wejściu siedzi dziewczyna. Podchodzisz do niej i mówisz „Dwa na dziesięć”. Do człowieka dwa stoliki dalej krzyczysz „Podaj harpun!”. Śmiejesz się. Idziesz dalej. Klepiesz w ramię chłopaka siedzącego z kolegami. „Męskich nie było?” – celujesz palcem w jego buty. W ciemnym kącie siedzi para. Najwyraźniej się kłócą. Przysiadasz się do stolika, wysłuchujesz chwilę ich rozmowy, nachylasz się do ucha mężczyzny i konspiracyjnym szeptem mówisz: BOLEC NA BOKU, UCIEKAJ CUMPLU. Wszyscy to słyszeli. Zaczynają krzyczeć jeden przez drugiego, że bolec na boku. Ty idziesz do baru. Wszyscy piją piwa kraftowe. Ech, coraz więcej amatorów pcha się do zabawy.

  #heheszki
  pokaż całość

 • avatar

  Nie ufam ludziom którzy jedzą jajecznice z keczupem. #gownowpis

  pokaż spoiler Jebani psychopaci

 • avatar

  Mam opór ból dupy o te 400k wydane przez Szyszko na gównokonferencję „Zrównoważony rozwój w świetle encykliki Laudato Si” (ten tytuł brzmi jak ponury żart) dla kumpli z Torunia. Niby wiem, że w skali państwa to jest nic (0,00005% wydatków), że tanie państwo to gówniane państwo, że takie oburzanie się zalatuje populizmem, ale na tę konferencję nie przyjechał ŻADEN z zaproszonych gości z ministerstw środowiska państw UE i przedstawicieli samej UE.

  Taki sam ból dupy miałem o latanie Tuska rządowym samolotem na weekend do Gdańska, o pensje Misiewiczów, a nawet o te cholerne tzw. ośmiorniczki.

  Kalkulator jest moim przyjacielem, więc w takich sytuacjach zaczynam liczyć. 400k to tyle, ile 4 przeciętne osoby (mediana zarobków) wpłacą do NFZ przez całe życie. Za te pieniądze co najmniej 6 osób można wysłać na studia magisterskie do Danii. Opłacić terapię komórkami macierzystymi nie tylko dziewczynie jednego z mirków, ale jeszcze jej koleżance również chorej na dystrofię. To więcej, niż osoba na średniej krajowej wpłaci na emeryturę ZUS przez całe życie.

  Szyszko, pasożycie, korniku finansów publicznych, czy arystokratyczne dupy poobcierałyby się w plebejskiej taksówce, że musiałeś wydać sumę, jaką osoba na płacy minimalnej płaci we wszystkich składkach i PIT przez prawie 5 lat na wynajęcie samochodów (45k)? Naprawdę półtora tysiąca osób w szpitalach musiało jeść dzisiaj gówno z masłem, zamiast normalnego obiadu, bo toruńskim przyjaciołom pociąg śmierdzi i musieli przyjechać busem wynajętym za 20k? Chris Cieszewski nie był prelegentem, nie mógł sobie konferencji obejrzeć przez Skype? Naprawdę cały PIT z 3 lat pracy osoby zarabiającej 4k brutto musiał pójść na jego bilet?

  Spójrz w lustro, Szyszko, korniku, i odpowiedz sobie na pytanie: ilu osobom zmarnowałeś życie obżerając się na Zamku Królewskim, gruba świnio?!

  #oswiadczenie #neuropa #4konserwy #boldupy #dobrazmiana #populizmmocno
  pokaż całość