Gorące dyskusje ostatnie 12h

Chłopak zabrał dziewczynę do zoo. Przechodzą obok klatki goryla, który na widok dziewczyny zerwał się i zaczął ryczeć.
    - Ty, zobacz jaki napalony. Pokaż mu kawałek cycka, zobaczymy co zrobi.
    Dziewczyna odsunęła lekko dekolt, na co goryl zaczął szarpać za kraty i ryczeć.
    - Ale się podjarał. Weź się wypnij, to chyba oszaleje.
    I faktycznie, dziewczyna wypięła się w kierunku wielkiej małpy, która wpadła w szał. Goryl rozbijał się po całej klatce, prawie ją rozwalając. Bił wielkim łapami w kraty, skakał i ryczał.
    Nagle chłopak złapał dziewczynę i wrzucił do środka.
    - A teraz wytłumacz mu, że boli cię głowa.

#suchar #heheszki
    pokaż całość

odpowiedzi (4)

Czemu spoleczenstwo ma takie parcie na zwiazki. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Rodzice mi truja non stop zebym "za dziewuchy sie bral", babcia non stop wypytuje i generalnie lipa. Loszka dobra znajoma probuje wciagnac mnie w zwiazek, nawet na wypoku #tfwnogf to bardzo negatywny tag i w ogole #przegryw

A prawda jest taka ze mi autentycznie pasuje bycie mna, trzepanie co noc, strzelanie w csa i na xboxie, do tego robienie masy na silowni. Mialem dziewczyne raz, niby spoko fajnie ale te mile rzeczy nie rekompensuja stresu + nie zwroca czasu ktory moglbym poswiecic na cos bardziej przydatnego.

Ucze sie bardzo dobrze, mam fajna prace i w ogole bardzo dobrze mi jest tak jak jest, a ludzie na sile forsuja we mnie zmiany, wszedzie gdzie tylko spojze. Parcia na zwiazki jakos nie mam, a jak mocno w krzyzu przycisnie to zawsze jest tinder.

Mam 22lvl, nie moge byc jedyna osoba ktora tak ma ( ͡° ʖ̯ ͡°)
    pokaż całość

odpowiedzi (36)

#pokazmorde oto i ja. Najlepszy komentarz krytyczny otrzymuje pierdyliard plusów. ‹《 ゚ ͜͝▲ ゚》›
    #podrywajzwykopem tak przy okazji.

odpowiedzi (44)