:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

uwaga nieśmieszny wpis

life is brutal and full of zasadzkas

wkurwiał mnie i irytował ten tekst zawsze. potencjał beki 1.31%

tak samo jak kryspin. załóż okulary i sztuczną szczękę, mów jak upośledzony 10 latek. potencjał beki 0.023%

kiedyś do pracy jeździliśmy z kolegą razem samochodem. wjazd na obiekt otwierał nam ochroniarz. wychodził wtedy z budki, odpalał papierosa i przesuwał bramę. za każdym razem mój kolega mówił wtedy pod nosem otwieraj tą bramę ty kurwa zasrańcu. kisłem strasznie i wyczekiwałem tego magicznego zdania codziennie przez miesiące. któregoś dnia ochroniarz wyszedł z budki, odpalił papierosa i otworzył bramę. kolega nic nie powiedział, pomyślałem wtedy, że już mu przeszło. przejechał tylko przez bramę i przejeżdżając patrzył się na ochroniarza. po chwili powiedział pod nosem

pokaż spoiler kurwa zasraniec

to na przykład mnie śmieszyło, ale kryspin nie

przejdźmy dalej

kiedyś na wakacje jeździłem do rodziny na wieś. z kolegami kupowaliśmy na odpustach petardy i wkładaliśmy w krowie kupy, żeby robić gównoeksplozje. najpiękniejsze wspomnienia z mojego dzieciństwa

kiedyś na wieś zabraliśmy z siostrą taki mały namiocik z ikei. rozbiliśmy go na dworze i nie przybiliśmy go w żaden sposób do ziemii ani nie obciążyliśmy. mocny podmuch wiatru poderwał pusty namiot i przeniósł go kilka podwórek dalej do sąsiada. pobiegłem wtedy na podwórko sąsiada, a ten niósł już namiot w reku, żeby mi go oddać. przekazał mi namiot i powiedział wtedy

pokaż spoiler ale poleciał

i to mnie śmieszyło, ale kryspin nie xD

z fartem

#lippaa
    pokaż całość

odpowiedzi (18)

• odpowiedzi (10)

Ale żal mi Elona Muska. Niby wielki przedsiębiorca i wizjoner który stworzył SpaceX i Tesla Motors a tak naprawdę zmanipulowany przygłup, patrzcie co palnął w jakimś wywiadzie:

Większość ludzi nie docenia wagi zagrożenia. Proces topnienia lodowców postępuje bardzo wyraźnie. Planeta podgrzewa się jak garnek. Jedynym istotnym przeciwdziałaniem jest nałożenie podatku od węgla. - Elon Musk o globalnym ociepleniu „The Guardian” 14 sierpnia 2013.

A przecież Korwin Krul mówi że globalne ocieplenie to ściema więc Musk musi kłamać albo głupi, beka z typa XD

#heheszki #korwin #neuropa #4konserwy #elonmusk #globalneocieplenie
    pokaż całość

odpowiedzi (18)