Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (8)

#pracbaza #januszebiznesu #patologiazewsi #sadstory i trochę #przegryw
    Dziś w pracy o 13(pracuje w sklepie z grami dla #consolepeasants i #pcmasterrace) . Siedzę kulturalnie na mirko, w pewnym momencie przybyło klientów to zamknąłem wypok i zacząłem obsługiwać. Przyszedł koleś wymienić gry na PS3 z dwoma synami na oko lvl 8 i lvl 10. Jako ze trochę ludzi było to musiałem naraz pare osób obsługiwać a tez przy wymianie gier jest sporo roboty bo drukuje rachunek zakupu gry od klienta który on mi podpisuje itd. itd. Koleś trzymał w ręku stówę ale nie przyjąłem jej od razu bo w międzyczasie jeszcze pomagałem drugiemu klientowi i z głowy czy brałem te stówkę od niego czy nie, wiec licząc na uczciwość sie go spytałem czy już mi płacił. Powiedział ze tak, ale cos było nie tak bo jego synkowie dziwne uśmiechy mieli i on tak samo, ale olałem kulturalnie wydałem 60 zł reszty i podziękowałem. Jak wszyscy odeszli robię raport kasowy, i co ? Kurwa brakuje stówy, czyli mi nie zapłacił ergo robię dziś za darmo. Rozumiem ze to w dużej mierze moja wina, ale jakim trzeba być czubem i debilem żeby uczyć swoje dzieci takiego cwaniactwa i pokazywać im ze tak można , no bez przesady... pokaż całość

odpowiedzi (40)

Budżet obywatelski Krakowa – wygrał tor!

Dziś poznaliśmy wyniki głosowania nad tegorocznym nad budżetem obywatelskim miasta Krakowa. Mieszkańcy ilością ponad 22 tysięcy głosów zdecydowali, że w mieście powstanie tor motocyklowo-samochodowy.

Projekt zakłada budowę toru wraz z placem manewrowym dedykowanego motocyklistom oraz kierowcom samochodów chcącym podnosić swoje umiejętności jazdy w bezpiecznych warunkach oraz służący jako miejsce spotkań i wydarzeń o charakterze motoryzacyjnym. Obiekt służący przede wszystkim osobom posiadającym prawo jazdy i wykorzystywany na szkolenie nie będącym obowiązkiem wynikającym z przepisów. Miejsce powinno również służyć krakowskim szkołom i uczelniom do testowania rozwiązań prototypowych w zakresie motoryzacji.

Długość toru wyniesie około 800 metrów, ze średnią szerokością ośmiu metrów. Planowany jest również plac manewrowy. Miejscem proponowanym w projekcie są okolice oczyszczalni ścieków w Płaszowie.

Jak powiedział się Gazecie Krakowskiej Łukasz Filipiak, wnioskodawca, tor powinien powstać do końca roku 2017.

#krakow #rajdy #wyscigi #motoryzacja #motocykle #samochody #rajdy24
    pokaż całość

odpowiedzi (20)