:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Cóż za niespodzianka, #marszniepodleglosci patronuje koncert zespołu NS :)
    Oczywiście wszelkie skojarzenia RN z nazizmem i faszyzmem biorą się z próżni :)

#bekazprawakow #4konserwy #neuropa

odpowiedzi (45)

Podjechał dzisiaj kurier odebrać przesyłki i wychodzi taki zrelaksowany, zapalił fajeczkę i podchodzi (niecodzienny widok, taki lajcik).
    No i mówi:
    - Dzień dobry. Ależ mi się dzisiaj trafiło, mało wysyłek, Pan ostatni i jadę do domu, co tam Pan ma?
    - A 16 choinek.

No i zbledła mu mina, bo busik pełniutki. Myślał, że mam jakąś małą przesyłeczkę (pierwszy raz korzystałem z UPS), a tu klops. Zmieściły się 3 i musiał jechać wyładować i wrócić po resztę. W sumie było mi go trochę żal i mówiłem, że ewentualnie może to jutro odebrać i nic się nie stanie, ale niestety powiedział, że nie może tak zrobić. Wrócił po półtorej godziny i teraz prócz smutku dodatkowych godzin było też wkurwienie, bo złapał go fotoradar. Życie to wredna pinda, w jednej chwili z fajnego wcześniej zakończonego dnia pracy zrobił się mandat na pewnie 3 dniówki i zakończenie pracy jak zwykle.

#historieprywaciarza
    pokaż całość

odpowiedzi (5)

#coolstory ze #studbaza
    Babka od angola: Jak jest żółw po angielsku?
    Chwila ciszy i nagle ziomek odpowiada

pokaż spoiler "Franklin"

skisłem xD

odpowiedzi (8)