Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Na rozmowę kwalifikacyjna kazali mi przynieść rzecz, która jest dla mnie magiczna. Aż mam ochotę sobie pośmieszkować. Poradzicie co przynieść? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Troche śmieszą mnie takie pesudorozmowy kwalifikacyjne

  #poradzciecos #bekazpracodawcow #rekrutacja #heheszki #pytanie

  odpowiedzi (67)

 • avatar

  Na wykopie jest tendencja do zrzucania wszystkiego co najgorsze na różowe paski. Tymczasem moja historia pokazuje, że czasem bywa nieco inaczej.

  Rok cudownego związku, przynajmniej w moim mniemaniu. Brzydka nie jestem, stara też nie, mam dobrą pracę, skończone studia, lubię się bzykać i wiem, że robię to dobrze. Jestem wyrozumiała, kochana, ale też nie takie ciepłe kluchy i pantofel tylko pewna siebie kobieta. Nie robię awantur bez powodu, w zasadzie praktycznie w ogóle. Lubię aktywnie i ciekawie spędzać czas, ale też leżenie razem cały dzień w łóżku i oglądanie seriali nie jest mi obce. Kurwa, mogłabym siebie ocenić jako idealną dziewczynę. Jak kocham to na maksa, nie bawię się w półśrodki. Nie wspominam swoich byłych i nie rozpaczam po nich, wspieram zawsze całą sobą.

  Rok cudownego związku i nagle pyk. Nie ma. Bo on szuka czegoś innego. Sam nie wie czego ale szuka. No sorry, taki mamy klimat. Żałuję tylko, że na odchodnym nie zapytałam go jak ona ma na imię.

  #feels #zwiazki #logikaniebieskichpaskow
  pokaż całość

  odpowiedzi (177)

 • odpowiedzi (60)