Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  ZABIJANIE ZDROWYCH ŚWIŃ

  Zobaczcie w jaki sposób rozwiązuje się problemy związane z roznoszeniem się afrykańskiego pomoru świń u dzików. Nie, nie zabija się dzików które hasają sobie wszędzie, najłatwiej wybić prądem zdrowe maciory, zdrowe prosiaczki, zdrowe tuczniki - które znajdują się w zagrodach, w ogrodzonych gospodarstwach spełniających zasady bioasekuracji. Jeżeli ktoś jeszcze raz będzie opierdalał myśliwych za wybijanie dzików to osobiście przyjadę i wsadzę tej osobie parasol na otwarcie #pdk i pokażę jeszcze raz ten film. No, obrońcy zwierząt od siedmiu boleści, chodźcie z wpisu @dorotka-wu i tutaj wojujcie. Psia wasza mać.

  Przeczytajcie opis i odpowiedzi rolnika na pytania - tam się dowiecie szczegółów. Odszkodowanie to 5 zł za kilo, czyli za prosiaki (warte wiele więcej) dostaje się ochłapy. Pasza, sprzęty, budynki, prąd... Ktoś powie: ubezpieczenie xD Nie, na to nie ma.

  #rolnictwo #zwierzeta #weterynaria #polska #myslistwo #zwierzaczki #oswiadczenie
  #trzodachlewnaboners - nie ma tu nic słodkiego, patrzcie jak umiera 125 sztuk zdrowych świń które nie pójdą na pożywienie lecz na utylizację.
  pokaż całość

  odpowiedzi (48)

 • avatar

  No to robię pokazmorde. Nie taguję, bo nocna.
  Jest dopiero pierwsza, więc nawet, jak trafi w gorące, to nikt nie zobaczy.
  I tak nocna jest za mała, żeby wypromować wpis do 12h (musiałaby używać multikont, czego na pewno nie zrobiłaby, bo nie jest dzienną).

  Zrobiłem dekucing, jak ktoś mi tutaj polecił (na przyszłość — nie słuchać rad Mirków).
  I chyba tylko pogorszyłem sprawę...

  Wyglądam, jak przeciętny Sebix.
  W każdym razie dawać plusy, bo wpierdol. Biała energia. Tylko dzienny. Anglia dla anglików i polaków. Na drzewach komuniści itp.
  Powiedzcie, pogorszyłem, bardzo pogorszyłem, czy i tak nie dało się już nic wcześniej pogorszyć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  pokaż całość

  odpowiedzi (72)

 • avatar

  Zbigniew stonoga przyznaje się na antenie polsatu od kogo dostał akta afery podsłuchowej. W zamian miał poprzeć Andrzeja Dudę.

  Dostałem to od Kurskiego, dzisiejszego szefa telewizji. To była akcja, która odbyła się wspólnie i w porozumieniu z Prawem i Sprawiedliwością
  #afera #oszukujo #bekazpisu #dobrazmiana #neuropa #tvpis #4konserwy #duda #polityka #stonoga pokaż całość

  odpowiedzi (35)