Wpis z mikrobloga

3406 - 10 - 8 - 12 -15 = 3361
Czekałem i czekałem na kogoś innego, po moim ostatnim poście, ale jako że się nie doczekałem, to teraz wszystko na raz;)
- 10 km - z przed blisko dwóch tygodni na kobyłce z poprzedniego postu, kobyłka po tym jak została podkuta zaczęła bardzo pewnie stawiać kopyta i odważniej skakać ()
- 8 km - nie zbyt długa jazda bo koń to nie duży hucułek, z wieelkim sercem do skoków - tak wielkim jak stosunek mojej masy do jego - przez co mógłby przedobrzyć, ale jazda na + (po prawej na zdjęciu, szyja jegomościa)
- 12 km - z poniedziałku na kobyłce po lewej, jak zwykle trochę szarpania ale poza tym co raz lepszy kontakt i kobyłka co raz więcej umie:)
- 15 km - z dzisiaj:) Blisko 2 godziny jeżdżenia, również na klaczce po lewej na zdjęciu, była strasznie nabuzowana (albo #!$%@? bo ją obudziłem z po obiadowej drzemki) ale wszystko co trzeba, robiła pięknie, łącznie z fajnym skracaniem się kiedy dystans między przeszkodami jechałem na 5 a nie 6 ful, stępem na 3 śladach czy nie wpadaniu łopatką, co wcześniej robiła nagminnie;)


#konskiegranice #konie #jezdziectwo
Pobierz ma4cin1101 - 3406 - 10 - 8 - 12 -15 = 3361
Czekałem i czekałem na kogoś innego, po m...
źródło: comment_EPVZMwHRTGrAvZgQ328xcNIolR4spJuJ.jpg
  • 3