Wpis z mikrobloga

@Cisek44: Rozmowy i smsy mnie w zasadzie nie interesują, korzystam stosunkowo rzadko. Dotychczas używałem Play na kartę, jednak po tym jak skończyła się promocja 10 gb za 10 zł, to internetu mi nie wystarcza. Co proponujesz w abonamencie z nielimitowanym internetem + telefon. Jak się znasz na telefon, to w zasadzie musi być bardzo dobry GPS + bateria, która nie rozładuje się po 5 godzinach. Ile pi razy drzwi, miesięcznie może
via Android
  • 0
@trueno2: i tu jest pies pogrzebany, bo nie da rady mieć tylko internetu, jak już chcesz nielimitowany to wszystko musi być nielimitowane, #!$%@? wiem :/
A jeśli chodzi o telefony to choć jestem miłośnikiem androida to polecę Ci cokolwiek ma widowsie, ze względu na mapy które możesz aktualizować sobie w domu i później jeździć z nawigacja off-line
@Cisek44: W takim razie, ile u Was kosztuje miesięczny abonament na wszystko nielimitowane? Dodam, że Play na kartę posiadam już o długiego czasu.

Jeszcze jedno, dlaczego nie działa mi internet w 3g? :) Pewnie, jak wróżenie z fusów, ale może jednak spotkaliście się już z czymś takim.